bugün

bilgili olduğum konular olduğundan değerli bilgilerimi sizlerle de paylaşmak isterim.

bizimle beraber yaşayan cinlerdir.
karabasandır şudur budur, altından bunların çıkması muhtemeldir.

tuvalette , banyoda keyfi olarak uzun süre kalmayacaksınız paşam.

adamların kahvaltısını,akşam yemeğini bölersen sinirlenir tabi.

sevgiler
Bu saatte benim için adı anılmaması gereken varlıklardır. Ben bu saatlerde kendi gölgemden bile korkan biriyim yapılır mı bu?
Tuvalete yalnız gidememe sebebimdir.

Kardeşim neden yani bu saatte neden hortlatıyorsunuz bu başlığı?
Japon gibi bir şey herhalde.
insan goremediginden korkar. Onlar da bizim gibi varlık.
Gece 3 -5 arasinda en tehlikeli olduklari zamandir insana bir sebeble musallat olur ve insani bir anligina tüm vucudunu felç edebilir bilim adamlari bu olayi beyne kan gitmemesi oksijen gitmemesi gibi yorumlasada işin asli öyle degildir.
Evlerde yaşayan cinlerdir.
Yakuza kabilesiyle iş ortaklıkları vardır.
Az önce tokatladığım kabiledir.
milleti korkutmayın boşuna amk. cinler vs bunlar hayatınız boyunca %99.9999999999 sizi ilgilendirmeyecek varlıklardır.
görsel
Banyoda saklanan cin kabilesidir.
eğer capsdeki gibiyse öyle kabileye can kurban.
Yatın uyuyun ya.
Eve biz zor sığıyoruz bunlar nasıl yerleşecek? Farklı bir boyutta yaşıyorlarsa da bizim evde nasıl yaşayabiliyorlar? Eşyalar her boyutta varsa bizimde olmamız gerekmez mi? Teşekkürler.
Oğlum bizim ev belediyeden şuurlu, bir el atsınlar bari de durdursunlar yol yapımını. Onların da evi sonuçta.
Başka yerden arsa gösterildi diye şey yapmasınlar, seviyoruz burayı.
Bir kabiledir.
Evlerde bizlerle beraber yaşayan kabile. Yemin olsun dün bir tane gördüm. Uzun boylu yaşlı bir dede.

Uyandıktan sonra 20 sn kadar.
Evlerde yaşayan kabile. Şu üstteki resim acayip korkunç amk. içim bi hoş oldu. Kaldırmak lazım o resmi. Anaaam. bi acayip oldum yav.
peygamber efendimize musallat olmuş olan cin kabilesidir.
Buralar isimlerinden çokça bahsedilen filimlerde anlatılan tehlikeli cinler tabi korkmuyoruz semt çocuğuyuz hayırdır desek de sonuçta cine vurulur mu aq.
cinlerin ninja olanlarıdır.
Şeflerinin bu çocuk görünümlü cin olduğu söylenmektedir*
Evet (bkz: yakari)

görsel
Ne zamandır gelmelerini bekliyorum tık yok. Hayır sırf bu yüzden yalnız yaşıyorum ama yok işe yaramıyor.
Evlerde yaşayan kabile.
Evlerde yaşayan kabile derler. Bu başlıkta ki galerideki resimler korkunç amk. Evet.