bugün

tarih bilgisi sıfır olan cahil beyanı.
yahudiler kırım savaşında,93 harbinde ve çanakkale savaşında bize karşı savaşmıştırlar .
+ bize karşı savaşan devletleride yahudiler finanse etmiştir.
Doğru bir önermedir. hatta israilde yapılan ankette türklerin çok sevildiği ortaya çıktı. bir zamanlar israilli turistler ülkemizde gayet rahat tatil yapıyorlardı ne yazık ki artık gelmiyorlar yada çok az sayıda kaldı. Ben bir türk olarak israili ve yahudileri örnek alıyorum. o kadar az nüfusa ve o kadar soykırıma ragmen dünyanın yönetimini elinde tutuyorlar , ekonomik ve askeri olarak zaten ekol olan bir ülke . bu çalışkanlık , azim ve toplu olarak bir ideali olan toplum yaratmak , gayatte başarılı oldular.
2002 yılında akp hükümeti başladı amk gelir gelmez adamlar ülkeyi batırdı sanki amk.
Sözlükte bu sözü destekleyen beyinsizlerin olması beni şaşırtmıştır. israil elinden gelse türkleri bir kaşık suda boğar lan. Ne dostluğu amk. 2002 den önce bir sorun yokmuş. Evet yoktu çünkü Türkiye kendi istedikleri gibi yönetiliyordu. Türkiye uykudaydı. 2002 de uyandı. israil de doğal olarak saldırıya geçti. Bazılarınız bunu anlamayacak kadar beyinsiz olabiliyor işte.