bugün

neden kürtler hakkında hiç sözleri yoktur, merak edilen konudur. nedeni şöyledir;

(bkz: Üstün Türk Irkı)
(bkz: fumere come un turco)
(bkz: türk-i har)
(bkz: besttemmia come un turco)
bizde kendimizi yiyelim oldu mu şimdi ?
(#26569312) evet kürdümüz de gelmiş bulunmakta, söyle bakalım ''Üstün'' kürt. bu başlıkta ne gördün de liseli damgası yapıştırdın? senin bu mantığına göre türkler hakkında iyi söz söyleyip kürtler hakkında bir şey söylemeyen yabancılar da liseli. asırlardır avrupayı titreten,savaşmaktan zevk alan kendisine karşı çıkan herkesi yok eden türkler ile hakkında hiç bir şey söylenmemiş yaradılışından bu yana hiç bir şeyi dünyaca duyulmamış bi ırk nasıl eşit olabilir? aaaa doğru ya hümancıklar şu vardı;

(bkz: hepimiz insanız)

diyorsunuz ki anadolu bizim asyaya geri dönün, biz de size şunu diyoruz asya da bizim ama şuan ruslar asyayı yönetiyor bunun sebebi ise teknolojidir ruslar tanklar ile saldırırken biz ok atıyorduk her neyse, biz ağlayıp zırlıyormuyuz foşik ruslar asyadan gidin orası türklerindir diye? ruslar asyadan çıksın asya eski günlerdeki gibi komple bizim olsun o zaman türkiye hakkında söylenen burası bizim lafını kullanabilirsiniz gerçi öyle değil ama;

(bkz: zagros dağları)

hadi ben varsayarak konuşuyorum, evet ''üstün'' kürtcük bu liseliye cevap verebilcek misin?
kürdümüz şuan meşgul galiba.
tıpkı bir öğrencinin öğretmeninden beklediği takdir edilmesi hareketine benzerdir bu durum. ee yani o kadarmı eziksin be arkadaş demezlermi adama?.. He tabi sen, doğruyu o şekilde kabul ediyorsan, (Kendin için) takdire şayan bir harekettir. iyi öyleyse, Kafan güzelmiş güle güle kullan.
(#26569554) Türk olan o kadar ezik olsaydı bu sözler söylenirmiydi? ayrıca bir insan yaptığı iyi bir şey ile övünmez mi? ve benim bu sözlerle övünmeye ihtiyacım yok çünkü tanrı bana en büyük armağanı vermiştir

(bkz: Türklük)

ben bununla övünürüm, kaldı ki saddam'ın elinden kurtardığımız bu hainler, bir süre sonra kaldığı toprakların sahibi olduğu iddasını ortaya atınca bir sıkıntı yok, bunca kalleşlii yaparken bir sıkıntı yok, her daim arkamızdan vururken bir sıkıntı yok, ben bunları dile getirince ezik veya faşist oluyorum öyle mi? faşistliğin anlamını bilmeyen ota boka faşist diyen bu ibneler her şeyde tereyağ'ı gibi üste çıkar ve yaptıkları hainlikler bitmek bilmezken bu adamların hiç bir suçu yok, eşek, ördek, tavuk ve damacana sikerken avrupa tarafından iğrenç türkler denilirken sıkıntı yok, ben bu olayları türk değil kürt yaptı derken ırkçı oluyorum öyle mi?

yemezler yavrum artık yemezler, bundan sonra yatacak yeriniz yok. he birde bizim kutsalımıza saygısızlık yaparken;

(bkz: atatürk heykelini yakan kürtler)

bunlar bu olayı işlerken hiç orda burda götünüzü yırtmazsınız ama değil mi?
paralel evren bir bürokratın esprisi gözümde canlandı bana dedi ki çin seddi niye yapıldı ziyaaa?

-çinlilerin türklerden korunması için efendim...

-hayır ziyaaa hırsız türklerden kurtulmak için... çinliler mallarımızı çalmasınlar diye duvar örmüş....

ziyaaaa afallamış şekilde tebessüm ederek makam odasında çıkar....
(#26569719) sana cevap bile vermeyeceğim trollcük haydi başka başlığa

(bkz: siktir git lan)

ama sen şimdi dersin ki verecek cevap bulamadın ben şöyle cevap vereyim, ulan dangalak madem hırsızlık için yapıldı bu hırsızların nasıl bi aleti vardı da normal surları delip geçtiği için o kadar güçlü bir sur ördürmesine sebep oldu? veya bu hırsızlar ölümsüzmüydü de bu kadar akıllı çinliler bu hırsızlara bi çare bulamadı? öyle gözüküyor ki bu adamlar görünmezdi, yoksa herşeye bir çözüm bulan çinliler bu görünmez adamlar geçemesin diye o kadar yüksek surlar ördü değil mi ziyaaaa?
Türk'lerin hakkında ki onca iyi söz davulun sesinin uzaktan hoş gelmesi
Kürtler hakkında ses olmaması da o davulun sesinin sadece Türk'lerin duyuyor oluşu yabancılara giden bi ses olmamasıdır.
(#26569847) şöyle bir durum var ki türklere o sözler söylendiği zaman o adamlar bizzat türkleri yakından görmüştü incelemişti araştırmıştı, ayrıca sesi yakından gelen kürtler hakkında iyi şeyler söylenmemesi bu davul sesi olayını tamamen davulcuya göre değiştirir, yani anlayacağın uzaktan da olsa yakından da olsa bu kürt iyi davulcu değilmiş.