bugün

kimse kimseye her hangi bir peynir çeşidi gözüyle bakmaz.
Arap afgan ve pakistanlılar dizilerimizi izleyip "türkiyede taş gibi karılar var yoldan geçene teklif ediyorlarmış sikmeyeni dövüyolar" diye düşünüyorlar.
Avrupalılar kızlarımızı oradaki işçilerin kızlarından ve türkiyeye geldikleri tatilllerden biliyorlar. gördüklerinin Kadınsılık bakımından avrupalı kızlarla rekabet şansları yok. Tek tük % 5 i de çok güzel.
çok da öyle olumlu düşündüklerini sanmıyorum.
Bakması ne bakması mı kaldı amk! Teeee Hollanda sınırında gronaularda Stracciatellalı dondurmamı yerken ki hitler mezarından çıksa gelse orospunun evladı sen üstün ırk filan değilsin sen reich’in yüz karasısın diyeceği cinsten götlü göbekli Alman dondurmacı Törkiş frau vundeba übamenş zeee şön leka felan diyo. Nası sikip sokup çıkardığını anlatıyo ki benim o esnada çenem felan seğiriyo sinirden hatta iş habe ayne fidyo deyince sokak röportajındaki dayılar gibi çıkar telefonunu göster lan dedim. Abbau bi de ne görem göbeğinden sikini göremeyen topaç gardaşım harbiden de kızın içinden geçmiş. Bak o an sanki bacımı sikmişler gibi üzüldüm lan. işte biz bu milleti böyle sevdik amk! Yazık ama!
En fazla 31 ini çeker o anca.

Burası Türkiye yan bakanı döverler götünden kan alırlar kan kafalarına eserse.

Gidip haberlere baksınlar gündeme.

Cumhurbaşkanımıza küfür etmeyi iyi biliyorsunuz çünkü yavşaklar.

ayıptır yani idam cezası hala mevcut olsa sıkıntı olurdu yani ben merhamet etmezdim.

bazı insanlar buna deymezler.

Kadına şiddet kadınını döve döve öldürdü haberleri canımı sıkıyorsunuz.

Dua etsin yürüyemiyorum bıçaklayıp tuvalete atardım ölüm günün kutlu olsun deyip ya da telefonunu yüzünde parçalayıp ya da duvara fırlatırım kaç TL lik telefonu nu.

Kendini kaçıncı seviye orospu çocuğu sanıyorsun.