bugün

Kendisi ingilizce bilmedigi icin kimsenin ingilizce bilmedigini sanan enteresan turk insanidir.
" Seni çöpe atacağım poşete yazık " sözlerini çok mantıklı bulan insandır.
Yabancı şarkılardan bişey anlamayan insandır.
müziğin evrensel olduğunun farkında olmayan insandır.
(bkz: evrensel)
dinlediği türkçe şarkıların sözlerini dikkatlice dinler, gerektiğinde not alır, şarkı bitince şarkının ana fikrini çıkarır ve ondan ders alır.
bizim gençlerde ki yabancı müzik hayranlığını anlamak mümkün değil. dejenere oluyoruz farkında değiliz. yabancı şarkı dinliyor iken kelimelerden acaba ne anlıyorlar. türkçeyi zor konuşan insanımız yabancıları neden dinler. türk halk müziği varken ve sanat müziğimiz olağanüstü. yabancılar bizim müziğimizi dinlesin. eurovizyona bile yabancı dil müzikle katılıyoruz. yabancı şarkı dinliyorsan sözlerinden anlayacaksın, anlamıyorsan, dinlemeyeceksin. türk müziğinin suyu mu çıktı. bırakalım artık şu yabancı müzik hayranlığını .
kendisi ingilizce bilmeyen veya çok az ingilizce bilen bu yüzden ingilizce şarkılar dinleyen insanları küçümseme ihtiyacı duyan kişidir.
Queen dinlememiş insandir. net.
Yabanci dili bir tek kendi bildigini sanan salak insandir.
Ağzına burnuna küreklen vurulması gereken insandır. Şarkı sözlerden ibaret değildir, hissedilir.
amaç sözleri anlamaksa o zaman git her hangi bir konuşmayı dinle müzikle besteyle ne işin var mk dediğim ezik tayfadandır. Kaldı ki dinlediğim şarkıyı sen anlamasan da ben az çok anlıyorum sen dert etme.
Yani bi serdar ortaçın, demet akalının söylediği şarkının sözlerini anlamak yerine portekizce rep dinlemek yeğlenir.
Ask, bu kizil otesi, yarali muzesi, hareket edemem!

Ben turkce sarkidan bir bok anlamadim. Sen ne anladin?
Ingilizceniz olsa anlardınız. Ilber Ortaylı moduna sokmasinlar adamı
müziğin sözden ibaret olmadığını anlayamamış, zevksiz bir insandır.
saçma salak türkçe pop şarkılarını dinliyordur.