bugün

ender rastlanan bir vakadır. neden türk takımı tutmadığı merak edilen kişidir.
(bkz: rüştü)
bildiğin artistir.
yaşadığı, doğduğu, doyduğu şehrin takımını tutmayıp başka takım tutan türktür. benim için manu, barca, real de aynı beşiktaş, fener, cincon da.
(bkz: özenti)
garip karşılanan, garip karşılanması doğal türk tür. tutabilir, en nihayetinde global bir dünyada yaşıyoruz. ingiliz, alman, fransız, ispanyol, italyan, yeri geliyor brezilya ligi naklen yayınlanıyor türk kanallarında. kadrolarını biliyoruz, hikayelerini, tarihlerini, efsane oyuncularını biliyoruz. ama bu dediğim olaylar ülkemizde daha yeni be kardeşim, yurdum insanı yereller haricinde 4 takıma kilitlenmişti. son 10 yıldır, yani yeni neslin geldiği zaman tanıştık yabancı takımlarla bu kadar yakından. o yüzden garip karşılanması doğaldır.

+ hangi takımı tutuyosun?
- barcelona
+ niye?
- ???
asilliğinden hiçbir şey kaybetmemiş türktür. liverpool tarafarıdır ama gönlü yine cimbom der.*
başkasının uzvuyla gerdekten mutlu haber beklemek ile eş değer bir durumdur.Zira sanane kardeşim elin takımlarından taklavatından derler adama.
Özentinin ta kralıdır.Avatarlarında bu takımın resmi olur,formalarını üstlerinden çıkartmazlar.iddaa da bire on verse gene oynarlar.Manyaktır anam bunlar.
tribünlerde yaygın olan bir durumdur. genelde roma, celtic gibi takımlar desteklenir, nedenini bilmiyorum.
+hangi takımı tutuyorsun?
-barselona*.
+niye?
-katalan ekibi olup, özgürlükçü düşünce savaşlarını kan dökmek yerine, güçlerini sahada gösterip, kurulduğu günden bu güne asla 2. lige düşmeden, ezeli rakibi real madrid* kıyasıya mücadelelerini şova dönüştüren takım olması. birde thierry henry var o ayrı.*
(bkz: aa bu benim lan)
(bkz: sana ne)
endüstriyel futbola karşı livorno diyordur.
lise yıllarında yabancı takım tutan hatta yabancı takım* kavgası yüzünden birbirini döven iki tip tanıdığım için yadırgamadığım türk tipidir**.
anketlere göre türkiye de % 40 civarı olan taraftar kitlesi örnek verilebilir. yalnız takımlarının hangi ulusu temsil ettiği bir muammadır.zira kuvvetli rivayetlere göre fransızları temsil etmektedirler.
"galatasaray lisesi'nden türkçe konuşan fransızlar çıkar..!!!"
atilla ilhan

fakat isimlerini* isviçre nin servette* takımından almaları da soru işaretlerini arttırmaktadır.
türkçü olması kuvvetle muhtemeldir. ayrıca yabancı dilde nick kullanması ayrı bir bombadır. türçeyi de genellikle konuşamaz.
galiba boş bir insandır. evet.
anlam veremediğim bir eğilimde bulunan insandır.
istanbullu olmayanların istanbul takımı tuttuğu ülkede yadırganmaması gereken kişidir.

not: zito olympiakos!
modern ve seksi erkektir.

batı hayranıdır.