bugün

yurtdışındaki dil okulları için acentalık yapan kurumların iddia ettiği sloganımsı söz.
doğruluk payı vardır en azından pratik in yurtdışında yapılanı makbuldur.
gidilen ülkenin vatandasi olan ve baska yabanci dil bilmeyen sevgili edinince, 3 ayda seve seve veya s.ke s.ke ögrenilir.
dil dile degmeden ogrenilmeeeezzz... *
ingilizce dersinden kalan ve öğretmenden not dilenen öğrencinin bir numaralı bahanelerinden biridir. kendimden biliyorum canım...
Kesinlikle doğru bir tanımlama. En iyi dil okulunda bile, ne kadar ceza verirlerse versinler, ister istemez ders içinde veya tenefüs aralarında türkçe konuşurken. Yabancı bir ülkede anadilini anlamayan insanlar içinde her şekilde o ülkenin dilini konuşmak zorundasın. Üstelik kulağın eğitimine ve telafuzları öğrenmeye de faydalıdır. (Fındık gibi)
kesinlikle doğru bir önermedir. özellkle de yazımı ve telaffuzu farklı olan dillerde pratik yapmadan öğrenilmez.
şu anda doğrudur. ilerde gerek olmayacaktır.
bir dile ne kadar maruz kalırsan o kadar çabuk ve iyi öğrenirsin.
bunu türkiye de yapmak oldukça zor.
ama şu anda atılan adımlarla ilerde mümkün olabilir.
kreşte başlayan ingilizce eğitimi işe yarar umarım.

tabi bunu yok konumuz animals yok family members diye verirsen yurt dışına mahkum olursun.
sadece film izleyerek de çok iyi ingilizce öğrenilebilir. tabi 25 yaşından bahsetmiyorum.
çocuklar 10 yaşına kadar bir yabancı dil öğrendi öğrendi yoksa how r u students, fine thx and u ingilizcesine devam.

yabancı dil öğrenmek bu kadar basittir.
onu zorlaştıran programlardır.
(bkz: dil dile değmeden dil öğrenilmez) sözünden yola çıkılmış olabilir.
yurt dışına çıkma imkanı olmayanlar günde 1,5 ila 2 saat arası ingilizce altyazılı ingilizce film ve dizi izleyerek bu açıklarını kapatabilirler.

altını çiziyorum ingilizce altyazılı. türkçe altyazılı izlemek hiçbir işe yaramaz kendinizi kandırmayın.

e ama anlamıyorum.

al eline sözlüğü yap çevirini. dil öğrenmek öyle kolay değil.
Yabancı kişi ile temasla da öğrenilebilir. Dil dile değmeden dil öğrenilmez mekan önemli değildir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar