bugün

yüzde yüz doğru önerme. yabancı dilini yabancı erkeklerle yatacağını sanıp geliştiren kızın bakire olması imkansızdır. yoksa camdan bakıp saksılarla yabancı dil konuşacak değil.
(bkz: dil dile değmeden dil öğrenilmez) tabi.
matematiğinin nasıl olduğu merak edilen insan söylemidir. akıl=x , cinsel organ=y ise, bunlarda 100x=1y anca eder.
yabancı dil bilenlerin rahatsız olduğu gerçekçi genellemedir.
fransızca bilen erkeklerinde deepthroat yaptırmış olması gerekiyor o zaman gırtlaktan konuşulan bir dil sonuçta diye absürd şeyleri aklımıza getiren başlık.
yanlış tespittir, hatta tespit sıçmaktır.
yüzde yüz yanlış önerme. öncelikle, daha, önermenin dayanakları bile belirtilmemiş sayılır. bilimin ve kadınların gelişmesinden rahatsız olan toplum, bilim bakımından aç kalmaya muhtaçtır.
(bkz: her gün de deterjan içilmez ki yavrum)
bunu söyleyen kişinin doğmamış kızının ilerde ingilizce bilebilme ihtimali %50 dir.
edebiyat fakültesini bilmeyenlerin sözüdür. ne kızlar gördüm gözleri faltaşı gibi dolaşan.
Ya Böyle deli saçması başlıklara ne demeli. Utanılası bir beyandır.
(bkz: yaptığın tespite sıçayım) *
bokunu çıkardınız artık dediğim tespit.

(bkz: moderasyon istifa)
bilimin geldiği son nokta budur dediğim olay.
o öyle değil sen yanlış anladın bunda gramer sözcük terimler felan var yani bildiğin dil değal.
benim çokca sikten püften tespitlerim var ama arkadaşlar arasında söylersem bana aq beyinsiz misin, seni dinleyeni sikmek lazım, bi siktir git amk gibisinden tepki vereceklerinden çekindiğimden kendime bir sözlük üyeliği aldım tespitlerimi orada değerlendiriyorum düşüncesiyle hayat bulmuş olma ihtimali hayli yüksek, komik veya düşündürücü olmaması da ayrı bi parağrafa konu olabilecek sikimsonik önermedir.
bekarete verilen önemin eğitim seviyesiyle olan ilişkisini gözler önüne serendir.
(bkz: virgin who knows english) kesinlikle translate kullandım yalnış olmasın. töbe töbe bi vazgeçin be kardeşim .
bu tespite göre : fahişeler kaç dil bilmektedir acaba ?