bugün

türkiyedir.

tamam hadi hepsi türkiyeden olmasın. ama en az 15-20 milyonu türkiyedendir.

bu mu lan sizin müzik anlayışınız? diye sorarlar adama.

evet, kötüdür o müzik. fakat ne yazık ki 30 milyon dinlenmektedir.

-cenaze ne zaman?
+hayırdır kim öldü? neyin cenazesi?
-eee müzik ölmüş...
http://galeri.uludagsozluk.com/r/481503/+
maalesef bizim ülkemizdir.Itri gibi bir bestekarın doğduğu topraklara hakarettir.
40 milyon tc vatandaşı akp ye oy verirken şaşırmayanların yayaayaya şaşırdığı ülkedir.
Bizlerin yasadigi ulkedir ne yapalim zevkler ve renkler tartisilmaz diye bi soz vardi bu onun sucu.
(bkz: kahrolsun yoz müzik)

görsel
başına sıcak geçmiş türk insanının ne yaptığını bilememesi durumudur. yaz gelince patlatıyorsun şarkıyı tabi, sen işini biliyorsun hande.
son zamanlarda türkiyenin en çok dinlenen şarkısı bi güzellik yapsana idi. ve ya ya ya bunu geçerek rekor kırmış. vay halimize.
sinan akçıl ın izlenme sayılarını görmeyen kişi söylemi.
şarkıda ironi var arkadaşlar. anlamayanlar için;
mantık ve kalp bi savaşta,
kaldık dik bi yokuşta
rampapapam man down.
40 yıllık trafik polisiyim, bu kadar yaya yı bir arada görmedim.
lady gaga yapmış olsaydı 130 milyon kere izlenecek olması gerçeğinin önüne geçemeyen durum. lan ben sevmem türkçe şarkı ama ne zaman böyle moralim falan bozuk olsa açıyorum, hareketli hareketli güzel gidiyor valla. vücut çalışırken de ona keza. her şeye kulp takmayın aq. her saniye mozart dinleyerek yaşanmaz arkadaşlar, ki ben klasik müziği de seven biriyim.
utanç vericidir. ayıp be.. hala ve hala ciddi bir soru soruyorum sözlük. ciddi ciddi severek begenerek hande yener ve özellikle özellikle ve özellikle murat boz dinleyen var mı ?
ajdarın dinlendiği bir ülkede normal olandır. maalesef bizim ülkemizde görülen müzik anlayışıdır.
apaçinin, kültürsüz varoşun kol gezdiği türkiye'dir.
müzikten anlayan ülkedir. enteller beğenmez. evet.