bugün

"1 dakika kullanmada göreyim götünü" diye cevap hakkımı kullanacağım varsayım.
allah'ın verdiği nefesi boşa harcamayın sözünün doğruluğunu ispatlayan gerçek. fazla konuşmayın yani.
10 dkda öldüreni için (bkz: O-ethyl-S-[2(diisopropylamino)ethyl] methylphosphonothiolate)
(bkz: onu beğenmiyorsanız bunu verelim)
(bkz: evet kimyagerim)
sadece "ya yazar paronayak ise. " diye atacağım yorumu çaylak olduğum için uzatmak zorunda kaldım. 40 karakterden daha kısa entry girememe olayı.
protosslar oksijene ihtiyaç duymadıkları için 1000 yıl yaşayabiliyorlar demek ki.
kabullenip s.ke s.ke solumaktan başka çareniz yok diye düşünmeyin. nefes almayın bence, protesto edin. ya da periyot belirleyelim gemen,
haydi bir ki üç hııp! ben diyince bırakın. *
mantık böyle bişey. çek siyanürü salla eli. şifa niyetine.
Daha oksijen bile diyemeyenler iÇin farketmeyen durumdur. (bkz: okşizen)
intihar etmek yerine Oksijenli su ile duş almalıyız.
her duyduğumda istemsizce güldüğüm motto.

bununla beraber güldüğüm diğer efsane ise şu:

sadece adımı biliyorsun , hikayemi değil.
zaten öyledir. serbest oksijenler hücrelerinizi oksitleyerek yaşlanmanıza neden olur.
benim halam aslında amcam olur.
zevk alma açısından penisi ters çevirin al sana vajina.
oksijensiz bir ortamda yaşayamadığımıza göre öyle değildir.
Yahu bu benim aklima neden gelmedi. Bunca zamandır nefes alıyorum. Vay canına farkında bile değiliz yıllardır. Tamam kardeş sen bırak nefes almayı. Oksijenleme sen. Aman koru kendini. Tut nefesini sakın bırakma. Dedirtir insana.
(bkz: bi bitmediniz amk)
Metabolizmaya bakılırsa bu ülkeye gelip görmüş çok sayıda insan vardır. Hiç birinkn metabolizmasi 200 yıl yaşayacak kadar güçlü değil miydi ?
"okşijeni bilmem ama, kokun şart piremses" sözüyle bingöllü kenan oksijenin hayatımızdaki yerini açıklamıştır.
' O nasıl hunharca bi bıkkınlıktır? ' dedirtir insana.
85-90 hatta 100 yaşın üzerinde yaşayanların olduğunu gördüğümüzden dolayı boş bir zırvalamadır.
görsel
oksijensiz ortamda test edilebilir önerme.
70 yaşını geçmiş kişilerin pek takmadığı teori.
Uvv süper kafa dediğim başlık.ciddi diyorum.70 yıl neyine yetmiyor diye cevaplanmalıdır.heheh
Daha iyisini bulana kadar en iyisinin bu olduğu gerçeğini değiştirmeyecek bakış açısıdır. nefes alıp vermeye devam ediniz.

Rica ederim.
Ooooo birileri oksijeni fazla kaçırmış bu aralar. (bkz: güzel tespit)
güncel Önemli Başlıklar