bugün

Sapıkça yazılara okadar alıştım ki yanlış okudum.
Bir konuda karar vermeden evvel,

- 24 saatliğine ortamdan uzaklaşın,

- önce her iki tarafı dinleyin,

- tarafların ruh sağlığının bozuk olmadığından emin olun.

- bu cümleyi kuran kadının karşısındaki erkek.

"bağımlı kişilik bozukluğu" hastası olabilir.

Sonuç:

Aklı başında sağlıklı bir beyin böyle bir cümle kurmaz.
Eşine böyle bir seçenek sunmaya, neyin zorladığını merak ettiğim kadın.

Şimdi okudum da çoğunluk eşine yol vermiş. " Bekara boşamak kolay" derler zaten.
Kimse dememiş ki; "bu kadın ne yaşadı da bunu söyledi?" diye. Durup dururken bir kadın bunu söylemez. ( ruh hastası olan istisnalar hariç) belli ki canı yanmış. Peki karısına yol veren çok bilmiş beyler, iş bu raddeye gelene kadar nerdeydi?
!!!...

yanlış anlaşılmasın! böyle bir şeyi söylemenin doğru olduğunu savunmuyorum.
Herkesin annesi var ve kıymetli. Ama bunu söyleyen kadının eşi de dönüp bir bakacak ve kendini eşinin yerine koyacak. Orta yolu bulmak içinde sorun her neyse bir şekilde çözüme ulaştıracak. Yoksa gelin kaynana savaşının içinde olan ona olur.
Zaten eşini, yuvasını seven adam, eşinin kendisine böyle bir şeyi söylemesine fırsat vermeden çözüm yolu bulur.
Aklınca ültimatom veren gerizekalı kadın cinsidir. Uzak durulması gerekir.
Kadını sikerdim.
soru mu bu
tabiki anneme yol verirdim.
gayet de kurduğum ve sonuç olarak mutlu, huzurlu bir birlikteliğe sahip olduğum cümledir. önceki entrymde de belirttiğim gibi, bir erkek ilişkisinde anne baskısından, hükümranlığından kurtulamıyorsa o ilişkinin sağlıklı ve mutlu ilerlemesinin imkanı yoktur. bu ülkede anne-oğul ilişkileri kusura bakmayın ama cidden çok çok sağlıksız. anneler oğullarını geçmişte söz geçiremedikleri eşleri, sevgilileri yerine koyuyor hayatlarında hiçbir alanda elde edemedikleri saygınlığı, üstünlüğü 'gelin' üzerinden elde etmeye ve hissetmeye çalışıyor ki bu oldukça sağlıksız bir durum. anneliğini, kendi yerini, oğlunun seçtiği sevdiği kadının yerini bilen makul bir anneye hiç kimse saygısızlık etmez zaten. diğer türlü ise birbirini seven iki insanı baskıyla ayırmaya, aralarını açmaya çalışan anneler kaybetmeye ve yalnız kalmaya mahkumdur.
anne, oğluna o kadını gelin olarak istemiyorum, sütümü helal etmem, onunla evlenirsen annem var deme, beni unut, sana filancaların kızını alacağım, ben seni bunun için mi yetiştirdim gibi akla mantığa uymayan baskılar uyguluyor ve kadın da bu durumdan bıkmışsa restine rest diyebilir ve gayet de haklıdır. anne ya o kadın ya ben deyince sorun yok, kadın ya annen ya ben deyince auvv. çok adil evet.
Bende ya yedi sülaleni sileceksin ya beni diye cevap veririm.
ileride anne olacak kadın adayıdır.s.s.
hiç bir kadının kurmayacağı cümledir. fazla türk dizisi izlemeyin.
Moderasyondan çaylak bile olmadan direkt silik yiyecek kızdır.
nahlet olsun erkeklere yapılan istismara

işte gene şiddete uğrayan bir erkek kardeşimiz

diren kardeş

kadın terörüne bir son.
"güle güle." denilecek kadındır.
benimi seviyon ali bakkalimi diyen kizin ablasidir.. ablasindan akil almistir s... le bilir