bugün

commodore 64 döneminin en bilinen oyunlarından biri. Labirentin içinde gezinen yaratıklar ve hepsini öldürünce kudurmuş kedi gibi koşuşturan hayalet.
atari salonlarinda arcade oyunlarindan once yer alan commodore 64 oyunlarinin en begenileniydi.
"savasin cadisi" diye bi anlami var galiba. ayrica babamin rekorumu kirmak icin sabahladigi, hem rekorumu hem de joy stick i kirdigi gelmis gecmis en guzel oyundur kendisi. bir daha onun kadar zevk veren bir oyun gelmeyecek bu dunya'ya da ona yanarim.
Emulatörde oynadigim harika oyun. Tercüme hatali isimli oyun.
o dönem şartlarına göre düşünüldüğünde gayet şekil ve heyecanlı bir commodore 64 oyunu.
ilkokulda tanıştığım commodore 64 le oynadığım ve acayip zevk aldığım commodore 64 ün simge oyunudur. Okul dönüşünü iple çekerdim bu oyunu oynamak için, canavarları öldürmek için doğru bir yer tespit edip saklanıp canavarları öldürmek ayrı bir heyecan, en çok sevdiğim yerde bomboş arena olan kısmı vardı oraya gelmeyi heyecanla beklerdim. Babamla yaşadığımız rekor çekişmeleri falan çok heyecanlıydı.
Atarilerde çok harçlığımı yedi bu oyun... Bu bir, bir de (bkz: River Raid) favorimdi. O değilde level sonlarında cadı çıkar bir ekran yanıp sönerdi ne heyecan duyardım.
En efsane ateri oyunuydu.Var mı şimdi acaba aynısı veya emsali.