bugün

insanın iki oyun atayım, bu yaz sıcaklarında değişiklik olsun diye oyun kurması, kurduktan sonra windows'un oyun oynar iken "benden izin aldın mı sen bakayım?" diye ortaya koyduğu yaraktan kürekten bir uyarı türü.

(bkz: benlen polemiğe girme windows)
Windowsun yaptığı kalleşliktir. (bkz: Ananıda al git windows)
arıyor lakin bulamıyor bir türlü.
kullanıcının boğmak için adam aradığ sırada windows un belasını araması...
genellikle suratta garip bir ifadeyle "siktir git bi siktir git gerizekalı dangalak" denir ve iptale basılır.
windows çok bozdu. bayagı bozdu yani öyle böyle değil. inanılmaz bozdu. cok fazla bozdu yani. o kadar bozdu, önünü alamadık öyle kötü bozdu yani. bozdu, bozdu, bozdu, bir yerden sonra bozmaz diye bekledik, daha da bozdu... *
bu arayış sırasında bende hep bi gerilim oluşuyor ya bulamazsa forum forum uğraş işin yoksa diye hayıflanıyorum her seferinde. win7 bu konuda sağolsun çoğu zaman derman oldu bana, gün gelir forum sayfalarına hapis olursam editlerim bu girimi de bilesin gates amca.
internetle ilgili bir probleminizde "sorunları gider" dediğiniz zaman seçeneklerin arasına "çevrimiçi yardım" diye bir bölüm de konmasına şahit olmamla beraber windows'un bile bazen ne kadar saçmalayabileceğini anlamış bulunmaktayım. zaten ismi pencere olan bir şeyi gözümde bu kadar büyülterek baştan mı hata yaptım acaba?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar