bugün

Internete bağlanmamak gibi sorunları var.
Sınırlı erişim.
Windows 10'un kendisi. Yarama basmayın.
@ olmuyor aq bu olmamış alın bunu. net.
yapmayın bak böyle şeyler güncelleme geldi ama kurmadım daha onayımı bekliyor. zaten tırsıyorum sizde körüklemeyin.
Microsoft Windows olması yeterli sebep !!!
az önce "bilgisayarınızda hata tespit edildi işlem tamamlanınca yeniden açılacaktır" gibi bir yazı belirdi. yüzde yüz oldu işlem tamamdır derken tekrar başlaması gereken bilgisayar açılmadı tam kapalı da değil siyah ekran var anladınız siz onu. bilgisi olan varsa bi yardım.
Aynı model iki Bilgisayarımın birinde yaklaşık bir yıl önce kurulmuş windows 7, diğerinde bir haftalık windows 10 kuruludur.(temiz windows 8 üzerine temiz 10 güncellenmiştir) (7 ise korsandır)

Windows 7 de bir senedir hiç mavi ekran görülmemişken, windows 10 defalarca mavi ekran vermiştir.

Windows 10 da 8 in izleri belirgin bir şekilde fark edilir. Saatler süren veya yarım kalan güncelleme veya onarim gibi.

Windows 10 da iki ayrı denetim masası, iki ayrı program ekle kaldır gibi kısımlar var. Yani birini kullanamazsan öbürünü kullan. Yani 'biz yeni tasarımda sıçmış olabiliriz, bir sorun olursa eskisini kullan' der gibiler.

Açılış süresi 8 de çok hızlıyken, 10 ile 7 arasında pek fark yok.

Sadece görsellik ekleyip yeni işletim sistemi yaptığını zannederlere, windows 7 kullanıcılarının çoğunlukta kalması yeterli cevabı vermiş olacaktır.
amatörce ve Berbat bir işletim sisteminin delirtecek seviyedeki hatalarıdır.Sen koskoca microsoft sun dalga geçer gibi işletim sistemi mi yapılır a vicdansın? reportlamaktan anam ağladı döndüm yine win 8.1 e oturduk ağlaştık. Visual Studio, Photoshop,Dw,Inventor falan Ubuntuda tam kapasite çalışsın bir daha Windows falan kullanırsam adiyim. ama gel gör ki vine bir yere kadar işe yarıyor.
bağlantıda sorun yaşatıyor, makineyi resetlemek gerekiyor bağlanmak için.

sanırım lisanssız kullananlara orta parmak gösterme şekli bu windows un.
lisanssız ? bedava dağıttılar 10 u. nasıl oluyor o ?
Varlığı sorun zaten.