bugün

Uzun bir süre Türkiye'den erişime kapatılmış, geçtiğimiz günlerde ipi salınarak türk halkına armağan edilmiş çok kutsal bilgi kaynağı. Darısı xhamster, xvideos ve xnxx'in başına diyelim.
güvenilir bir kaynak zannedenler var. Senin, benim onun, bunun yazdığı bir yalan/yanlış çöplüğü. Uludağ sözlük gibi.
Türkçe versiyonunda özellikle tarih ve siyaset kısmındaki başlıkların önemli bir kısmı taraflı ve eksik bilgilerle doludur.
tartışmaya kapalı veya kısmen kapalı konularda oldukça faydalı bir bilgi kaynağı iken

tarih, siyaset gibi tartışmaya açık konularda dil sürümü farketmeksizin taraflıdır.

ayrıca türkçe versiyonun yeni ara yüzü oldukça kötü.
yeni kullanıcılar için belki yararlı olabilir, ancak beğenen yok denecek kadar az.
george soros tarafından fonlanan propaganda yuvası. sevmediklerinin üzerini çiziyorlar bildiğin. acilen tekrardan yasaklanması gerekiyor.
türkiye den türkiye alehine yazı yazan hainlerin ıp adreslerinin bulunup terör örgütünden yargılanması gerekiyor.
görsel
Mottosu "Özgür ansiklopedi" olan 2017 - 2020 yılları arasında Türkiye Cumhuriyetinde erişim engeli yemiş pek de objektif olmayan sanal ansiklopedidir.
Burada yazılanları Okuyanlar kendilerini profesör ilan eder oldu son zamanlarda.
Tiktok ve instagrama girmeyip "ben sadece vikipedi okuyorum yea" diyip kendini üst tabakada görenlerin sabah akşam takıldığı sitedir. Allah akıl fikir versin.
dünyada var olan her dil için ayrı bir sayfası bulunan, her isteyenin ufak bir uyelik işleminden sonra başlık açabileceği, yazı yazabileceği, var olan yazılara ekleme yapabileceği ve yazılarla ilgili tartışabileceği özgür bir ansiklopedi.
Wikipedia, herkesin düzenleme yapmasına ve katkıda bulunmasına izin veren ücretsiz, açık kaynaklı bir ansiklopedidir.

Wikipedia, gönüllüler tarafından ortaklaşa yazılan bir ansiklopedidir. Ücretsiz, açık kaynaklı ve internetteki en büyük ve en popüler genel referans çalışmasıdır. Açık doğası nedeniyle herkes Wikipedia makalelerini düzenleyebilir veya katkıda bulunabilir.
görsel