bugün

en son dün öğle saatlerin de gelmişti. msj atma rahatsız oluyorum diye cvp yazdım...
boğazım düğümlendi ama olsun kafa rahat...
yalnızlıktır, normal mesajlara yada maillere falan en azından bankadan falan mesaj geliyo ama whatsapp öyle mi.
Bir de arada bakarsın listendeki insanlara hep online...

Bana da mesaj atın lan. Ben saksı değilim. En çok benimle konuşacaksınız.

Bu başlıkta yakınan kız varsa da alın onunla evlenin, kaçırmayın haaa. Pek kalmamıştır onlardan.
Whatsapp'a sesli mesaj özelliği geldiğinde silip baştan yüklemiştim. Kim daha yalnız tartışmayalım.
Aynen oyle ben de en son ne zaman cevrimici oldugumu hatirlamiyorum.
mobil veriyi açarsınız heyecanlanırsınız mesaj gelecek diye. olmaz mesaj gelmez. internet bitti sanırsınız. hayır o da değil. artık siz yalnızsınız.
Herkese mavi tik yapan benim yakın tarihte yaşayacağım olaydır.
can sıkıcıdır.

garip, beklemediğim bir mesaj gelse güzel olabilirdi.

çok gelmesin, çok gelince de sıkıcı oluyor.
beklediginden gelmiyorsa, pek onemi yoktur.
Her an gelse ne olur, bir aramanın yada konuşmanın yerini tutmayan bir gerçek var ortada. Yazmak yerine söylemek daha güzel.
(bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar)
whasapp neydi mülayim.
can sıkan durumdur.

normalde pek takmam da...

şimdi sıkıldım ya.

özel mesaj atın wp tan konuşalım swh.
büyüyünce sende konuşursun yeğen.
bende müzdaribim bu konuda genjler.

yalnızız ulan dibine kadar.
Birkaç gündür yaşadığım durum.
Son yaptığım konuşma ise, En Yakın arkadaşımın Hafta Sonu sevgilisine yapacağı evlilik teklifi muhabbeti idi.

Benimki de Böyle bir yalnızlık işte.
internetim kapalıysa başıma gelen olaydır.
Yaklaşık 5 aydır yaşadığım durum. O dışında kimse atsın istemiyorum artık. Onunda atacağı yok zaten bekle dur.
Çok büyütülecek bir durum değildir bence.
Net yalnızlık belirtisidir.
Telefonun yeri bile hatirlanmayabilir.
(Bana da oluyor bazı günler)
Sen gittin gideli hiç gelmiyor.
Az önce gelen mesaja cevap verdikten sonra gördüğüm başlık.
Gencler ben whatsappı sildim bir ay önce kimse farkına varmadı.
ondan daha kötüsü...mesaj attığın kişinin online olduğu halde sana gün boyu mesaj yazmaması olurdu sanırım...şükredelim gene de...mesaj atanım da arayanım da yok. önemli olan yaşamında olan tüm olumsuzlara rağmen kendinle barışık olman.
zaten whatsapp tan mesaj gelmediği için sözlüğe vakit ayırıyoruz. ya sen ne sanmıştın?