bugün

yaşına göre değişir 25 yaş altı ise mazur görülebilir, 25 yaş üstü ise kişiliksizliğin bir göstergesidir. yaş büyüdükçe kişiliksizlik şiddeti artar.kıskançlık yaptığımı düşünen varsa öyle değil, nedenini sorana söylerim.
Görgüsüz davranan cahil kesim insanıdır.
(bkz: ezik)
Ben zenginim mesajını vermeye görgüsüzdür , paraya sahip olmuş ama beyin fakirliğinden kurtulamamış durumunu akla getirir.
görgüsüz ayı modelidir. böylelerine araba satılmasına karşıyım.
ya çok komiksiniz yemin ediyorum.
şuraya "ezik, görgüsüz" tarzında şeyler yazanlar hayatında hiçbir boka sahip olamayan kişiler.
ulan yavşak madem ki o kadar iyi bir sosyal statüdesin de ne sikimi arıyorsun sözlükte?

hani şu üstte vw cc'si, babasının toureg'i, annesinin de passat'ı olan lavuk var ya, bence hayatında bırak vw'ye binmeyi, sokağında yanında bile geçmemiştir.

koyar kardeşim isteyen istediğini. ben köpeğimin fotoğrafını koyuyorum, arabası olan arabasını koyar. kişisel zevk meselesidir.

o değil de, bir gün cc'ni al gel de, benim ufaklıkla bir kalkalım, toz yutmamışsın sen hiç yollarda belli.

not: bu entry üstteki yavşakların entrylerini refere etmektedir.
kendisiyle şu şekilde bir yazışma gerçekleşmesi muhtemel kişidir.
-iyi akşamlar ahmet abi.
+vıroooom vırrrooööm.
-abi iyi misin?
+biiiiip bip bip bip.
-allah allah...
+yazıyor...
arabasının resmini koyan kişiler ya yokluk içinde yetişip "Bakın bir şeylere sahip oldum." moduna girenler ya da baba parasıyla hayat geçindirenlerdir.
Bunlar temiz yürekli insanlar olup, kafası popülaritenin gerektirdiği gereksiz hede hödöyle dolmamış güzel insanlardır.
Yazanın, konuşanın resmedenin dağdan inme olduğunu düşünüyorum