bugün

sünnet edilip müslüman olması dediysem, sakın ola yanlış anlamayın. kanlı bir sünnet olacak bizimkisi... cebren yapılmış olacak bağırta bağırta, rooney nin kuşunun muhabbet kuşuna çevrilmesi operasyonu diyorum ben buna siz de mahmut diyin ( bu bakınız çok modaydı lan bi zamanlar) . öyle bir operasyon ki rooney "ham meyvayııı kopardılaaaar dalııındaaan" diye inleyecek, bizim tribünler de " bir baba hindi, ne de çabuk indi" şeklinde inleyecek anlıyor musunuz beni. psikopata bağladım uleenn . götüne mum dikme seanslarındaysa bu tarz konularda uzmanlaşmış olan ozan arif ve ismail türüt kardeşlerimizi de göreve çağıriyirum. öhm pardon, çağırıyorum yani...

mancesterda kar yağsa rize de uşiyirum
liverpoolda gol yağsa rize de uşiyirum
bir kulüp siki tutsa yanip tutişiyirum
bir takim rezil olsa yanip tutişiyurum

hayat felsefesine sahip olan ismail türüt bence bu iş için biçilmiş kaftan.

rooney çildurttun bizi
britanyaa domuziii
hindular siiksin senii
kodumun inciliziii

ha burda çay ekeerler
finduk neyim dikerler
karadenize celme
seni burda sikerler

sıra sıra hurmalar

neyse öhm öhm. ismail türüt edebiyatından bu kadar örnek vermek yeter sanırsam. adamın hedef gösterme konusunda masterı var hacı. ne vakit bir ismail türüt şarkısı duysam anında gamalı haç takar, ermeni asıllı kim kardashianı düşünür, hakkında sert fantaziler türetirim.

ozan arif daha bir sert takılıyor. daha bir saygılıyım ona karşı. hem üstü kapalı bir şekilde tehdit ediyor. ingilizlerle başımız derde de girmez.

Bırakın çan çalmayı manchester lı olmayı,
Millet böyle dolmayı yutmaz Karadenizde

bizde varken bu duruş, hindi demiş bize puşt,
runinin götü beş kuruş, etmez karadenizde

yani adam bu dizeleri yazıp sonra da hayır ben o runiye demedim mevlana celaleddin runi ye dedim diyebilir her an. beklenir yani. şimdi mevlanaya sövmesi ne derece etik diyceksiniz, doğru da diyceksiniz de, hani adam ölmüş ya dava falan edemez o açıdan söylüyorum. mevlanaya saygım büyük yoksa. ayrıca adı da runi yle değil rumi yle bitiyo. uysun diye bilerekten klavye hatası yaptım. tmm lan gelmeyin üstüme!
wayne rooney akıllı olsun akıllı! diyip bitiriyorum yazımı.

edit: o çükü kesecem olum kurtuluşu yok.

edit2: rooney den çalım yiyen vatan hainidir.

edit3: baki mercimek akıllı olsun akıllı

edit4: bu yazıya eksi veren arkadaş akıllı olsun akıllı!