bugün

Çok zevklidir, meyveleri küçük küçük kesmek, arasına nutella, reçel vs zibilyon çeşit tatlı malzeme katmak. Lakin waffle yapabilmek pek bir marifet gerektirmiyor bence. Ekmek arası peynir-zeytin yapmaktan daha zor değil.
waffle'cıda çalışıyordur üstüne bir de para alır.
edit:waffle yapana waffle'cı mı denir bilemedim ya la.
internet söyleyip ben yaptım diye kıza hava atan erkek.
bu işi profesyonel yapıyorsa ayıplanmaz. tövbe bismillah.
waffle makinesi olan erkektir. gossip girl'deki iç güveyi rufusile varolan bütün karizma kaybedilmitir.
evlenilesi erkektir.
her erkek waffle yapar. çünkü waffle ingiliz argosunda am demektir.
+ murat olum waffle yaptım lan.
- hasktr. süpersin olm.
+ eywllh kardeşim.
- ee sonuç ne? yendiniz mi bari?
+ ?
- waffle ne amk.
+ hani halı saha da yarım vole varya.
- ee
+ o değil lan gerizekalı. yemek bu yemek.
gibi dialoglara sebeb olacak erkektir.
gözümde normalden bi tık üstün erkek. ama bi tık. vafıl yapmak öğrenilebilen bi şeydir. çok bi artısı yok bence. mühim olan vafıl yapacak kız bulmak mınakoyum. kim kendine vafıl yapar ki. evet.
ortaköy de bolca bulunur.
muhtemelen ilk denemesinde başaracak erkektir. yaprak saran erkek olarak dahil olmadığım gruptur.
sadece doğum yapması mümkün olmayan erkek.
(bkz: blue waffle) google a yazıp ilk çıkan siteye girerseniz yakınınızda waffle yapmasını bilen erkeklerin adresi numarası falan çıkıyormuş.
waffle yapmayı öğrendiğinde, makarna yapmaktan daha zor olmadığını da öğrenen erkektir.
evlenilecek erkektir.
yapamıyorsa da tak diye alabilen, kapıya sipariş edebileni vardır.
çayı zor demleyen, pilav yapamayan kezbanların erkeklerde aradığı kriter olmuş. waffle zaten evde yapılacak bir şey değildir.
evlenilecek erkek değildir. ne o lan bir waffle nikah masasına oturur olmuşsunuz.
ben pişi yapıyorum, üzerinede serpiyorum şekeri, oh miss. ister halka ister yuvarlak ister, sen ister ben yapar.
gereksiz erkektir. waffle ıda waffle seveni de waffle yapabileni de sevmiyoruz. hepiniz mi tumblr hatunusunuz? çok itici.
(bkz: ay yenir ki bu)
bir işe yaramayan erkek modelidir.

waffle mı Yicez lan her gün? Denilir ve bir işe yaramadığı kanıtlanır.
Bir avrata gerek duymayan heriftir.
o evde otursun ben ona bakarımdır.
Bir zahmet tarif versinler .Ben de kendi tarifim ile karşılaştırma yapayım.
Birde mutfağı seviyor ise bakarsın evlenirim.

(bkz: şaka lan şaka)
güncel Önemli Başlıklar