bugün

Kafir vücutlu müslümandır.
Edit: Edit kısmını eksi oyları gördükten sonra yazıyorum. Maşallah rekor kırılmış. Bi tane bile artı yok.
Yalnız şunu belirtmek isterim: ben dövme yapanlara kafir demedim. Ama dinin bencesi sencesi yoktur. Dincesi vardır. Ve dine göre dövme abdest geçirse de büyük günahtır yaptırması. Bunu hangi din hocasına sorsanız anyı şeyi söyler. Bu yüzden kafir vücutludur ama müslümandır demek istedim.
(bkz: allah diyen ateist)
hoşgörü dininde (!) dışlanılacak müslümandır.
dövmenin islamda ki tek sıkıntısı onlara (kafirler) benzemektir.
hz. muhammed tırnaklarını kesme şeklini değiştirmiştir onlara benzememek için.
vücuduna dövme yaptıran müslümandır.

kafirliğin dövmeden ziyade kafa başladığını zannederdik! fikri her türlü tecavüz caiz olmuş 2012 versiyonunda.
Öğretmeninin, müdürün ve ebeveynlerinin kızacağını bile bile okuldan kaçan çocuğa benzeyen müslümandır. Evet, karşılığında bir ceza vardır okuldan kaçmanın ama öylesine güzel bir duygudur ki, insan o cezaya razıdır. Yadırganmamalıdır.
kendisini yargılamak allah'ın yapacağı iştir, dallama insanlar tarafından yapılmamalıdır.
herkesin kendi işine bakması gerektiğini düşündüren olaydır.
dövme günah değildir bence. abdestte tutar. sıkıntı var mı? yok.
kafirliği dövmeyle ölçebilecen dövülecek adam beyanatıdır.
muhtemelen ergenlik çağlarında kızlara hava atmak için vücuduna 'zarar' vermiş müslümandır. Dövme neden yapılır hiç çözebilmiş değilim. Zevkin de bi sınırı olmalı.
asbest alamadığı için dinden çıkar.
uydurma hadis yeeeaeaea diye anıran arkadaş rica ediyorum araştırmış gibi gözükmeye çalışma, sahih hadislere bak uydurma olmayanlara bulursun oralarda bir yerlerde.
gerizekalı.
her neyse, dövme haramdır ama kişinin allah ile arasındadır. kimse ne olacağını bilemez.
imamdan aduket yemesi muhtemel müslümandır.

Aduuuuuket
shoryukennnn.
Çevresi tarafından dışlanması muhtemel deist olabilir.
Müslüman biri dövme yaptıramaz diye bir kural olduğunu hatırlamıyorum.
Dövmenin abdest almayacağını söyleyen yazar arkadaşlar; abdestin gerçek anlamı nedir?

Arınmak sizin anladığınız şekilde su ile temizlik değildir. Yoksa teyemmüm olur muydu? Toprakla temizlenilir mi?

Arınmak, ruhunu arındırmaktır. Üstünden negatifliği atmaktır.

Insan bedeninden negatifliği iki şekilde alınır, su ve toprak. Başka yönlere çekip uydurma hadislerle ne kendinizi ne de başkalarını kandırmanın alemi yok.
güncel Önemli Başlıklar