bugün

şiddetsever hewal erdoğancı kürtler ve cemaatin tekkaşlıları büyük olasılıkla ıslak kalkmışlardır yataklarından.

ethem denen aslan'ın soyadına gerizekalıca göndermelerde bulunup, "sülük gibi geberdi" diyenlerin ilk bok yemesi değil hak için, adalet için, insanlık onuru için ölenlerin anısına pislemeye çalışmak.

akp polisi 14 yaşında berkin'i komaya soktuğunda millet burda ilenirken "iyi olmuş piçe" yazan vardı bu sözlükte.

gün olacak devran dönecek, yavaş yavaş dönüyor da.

şimdi başkasına yapılan şiddeti sırf "devir onların devri" diye kutsayan bu dingiller vakit gelince çok ağlayacaklar.

tiksindirttiniz kendinizden gerçekten...

türk milletinin zayıf hafızasına güvenmeyin. 80'lik yaşlı kadınlar bile nefret ediyor sizden.

bu hesaplar çok zor ödenecek haberiniz ola.
bazı konuşarda artık yeter diyorum. yıllarca bu milleti bölmek için çok farklı oyunlar oynandı. babalarımızı ilk sağcı solcu olarak böldüler sonra darbe yaptılar ne oldu milyonlarca kayıp genç ve unutulması çok zor anılar. sonrasında dinci dinsiz diye böldüler ne oldu gene topluma dokundu zararı darbe kadar etkili olmasada. şimdide gelen nesli oto boka bölüyolar ve ne yazıkki bizim akılsızgençlerimizde buna uyuyor. kardeşim orada sistem karşı olan insanların yüzde yüzü bir dahaki seçimlerde oy kullanacak kişiler. kardeşim iktidarı devrimek isityorsan sandıkta devir. öyle orda burda direnerek eylem yaparak araç ateşe verip ortalığı karıştırarak olmaz. keza okmedanında ki olaylara şahit oldum. bdp bayrakları flemalrı ve bebek katili posterleri vardı. şimdi bunlar neyin nesi diye soran yoktu yoktu ?. takılmışsınız yok odtü yok taksim. kardeşim yeter varsa problemi olan sandıkta göstersin.

bukadar zorluğu rağmen elinden geldiğince sağ duyulu davranan polis kardeşlerime sabır diliyorum. ben olsam daha farklı davranırdım.