bugün

beklenmeyen hadisedir. fakat gerçekleşmiştir.

edit: tamam beyler volkan en iyi kaleci, en birinci kaleci.
beklenen hadisedir ve gerçekleşmiştir.
isterse benim penaltimi kurtarsin , once adam olacak. (bkz: evden aldiricam oglum seni)
Hayret verici hadisedir.
kurtaramasaydı volkan' ın, ronaldo' nun adını '' evinden alınacaklar'' listesine eklemesiyle sonuçlanacak hadisedir.
karizmasına karizma katan kurtarıştır.
akabinde spikerin aşırı heycanını anlayamadığım hadise. ulan sanki resmi maç da bir halta yarıyor. hadi 2 sene sonra dünya kupasında yapsın görelim omuzlara alalım ama yok. niye gereksiz zamanlarda oynar ki bizim sporcular anlamış degilim.
Gol atanin anası babası ölsün demiş penaltı öncesi.
(bkz: volkan a karşı ronaldo yu savunan gerzek).

tamam hazırlık maçı büyütülecek bir şey yok. ama senin milli takımın(gerçi içimizde çok fazla milli duygudan yoksun hödük var ama) iyi bir maç çıkarıyor, elin ecnebisi sikkafalı ronaldo dünyaca ünlü bir golcü(her ne kadar sikkafalı olsa bile) penaltı kaçırıyor, üstelik auta vurmuyor köşeye vuruyor senin kalecin kurtarıyor sen halâ "beklenmeyen hadise" diye bıdı bıdı yapıyorsun. sen her ne kadar götünü de yırtsan volkan iyi bir kaleci hödük herif.

tanım: volkan'ın ronaldo'nun penaltısını kurtarması, embesillere dert olan bir hadisedir.
volkan'ın tartışmasız dünyadaki en kalecilerden biri olmasının doğal sonucudur.

not: işbu entry'i giren yazar koyu bir galatasaray taraftarıdır.
volkan'ın sevilla maçında olduğu gibi yine penaltılarda devleşmesidir.
sözlükte yaşayan volkan'ın çocuklarının kudurmasına neden olmuştur. la yavşak bıdı bıdı yapma diyene kadar bana şunu söyle ronaldo penaltı atsa volkan kurtarsa deseler başka bir zaman götünle gülmez miydin? bana burda rıdvancılık oynamayın.
Ronaldo dediklerinde Volkan'dan bir kurtarış bekledim bir türk genci varsa önceliğimiz daima odur.
(bkz: bu da mı şike)
http://www.trthaber.com/v...muthis-kurtardi-7355.html