bugün

aynı şekilde türk futbolunda gerginlik yaratan hangi türk futbolcu varsa milli takımda oynamalarını istemiyorum.
hangi taraftarın bu açıklamayı yaptığını merak ettiğim söz öbeğidir.
yargısız infaz ve tek yönlü düşünmek akıl tutulmasıdır. linç kültürü şerefsizliktir.

at gözlüklerine tükürdüklerime sesleniyorum: ben de ligde akp ve cemaatin temsilcisini görmek istemiyorum. fransız tohumu görmek istemiyorum. ama görüyoruz yapacak bir şey yok. sindirmeye bakın.

sığ bir yazarın kişisel beyanıdır.
ergen galatasaraylı beyanıdır.

''zaten fransız milli takımında oynamıyor ki volkan'' derim kapağı takar giderim.
ülkede onur kıvrak ve sinan bolat gerçeği olduğu sürece zaten gerçek olabilecek önermedir. ancak biraz yöneticilerin de görmesi gerekiyor bunu.
milli takımımızda mağara adamına yer yok da diyebileceğimiz masum bir istektir.
(bkz: yeter demirel yeter)
11 kasım 2011 türkiye hırvatistan maçından bu yana katıldığım cümledir. aynı zamanda emre belözoğlu'nu da istemiyorum. bu iki futbolcu 2 senedir milli takımı tutmama sebebimdir. seyircisine küfreden, ahlaksızlığın vücut bulmuş hali olan bu iki futbolcu milli takıma alınmamalıdır. onlar varsa, ben yokum.
volkanın kaleci olduğu milli takım emrenin oynadığı milli takım ! bir yere gidemez. bu insanlıktan namını almamış karakter yoksunu varlığı beş para etmezleri türk futbolundan temizlemek gerekmektedir.
benim anlayamadığım emre, volkan, sabri, hamit, burak vs. bunlar milli takımda hep beraber oynamıyor mu? nasıl birbirlerinin yüzüne bakacaklar bu kadar ana avrat küfür kıyametten sonra.
evet hamit ve burak bi olaya karışmadı ama rakip takımdan birine biraz sert faul yapmış olsalar volkan'ın hışmından onlar da nasibini alırdı muhtemelen.
yetmez ama evet.

yanında emre, caner, sabri ne kadar çirkef adam varsa hepsinin birden gitmesi gerekir.