bugün

Gene fabiano denen eleği kaleye koymuş teknik direktör. Kovulmak istiyorsa adam gibi söylesin sikerim tribini takımı piç etme. Evet.
Aziz'le yakında birbirlerine fena dalacaklardır.
yakın zamanda şutlanacak adamdır.
en az bu adam kadar futboldan anliyorum. kaç sezon cm ve fm şampiyonluklar yaşadim.

tanim: 3 vakte fenerbahceden istifa edecek portekizli şey.
van persie den yediği triplerin altinda ezim ezim ezilmiştir ahahah. gitmiş hemen 11'e yerleştirmiş.
3 maçın daha var.

Ulan aziz çıkıp hakemlere sayacağına kov şunu.
hala daha bu adamı savunan varsa , jartiyer giydirip iki posta geçicem üstünden.
ulan amık
van persie
nani
meireles
markovic
gibi çok üst düzey yıldızlarla da kazanamıyorsan, siktir git
amınoğlu!
http://www.uludagsozluk.com/e/28917335/
2 ay önce yüzyılın balonu oldugunu futboldan zerre kadar anlamadıgını fenerbahçe taraftarlarına anlatmak istemiştim kısmet bu günmüş

http://www.uludagsozluk.com/e/28917335/

Sen lucescu gibi dünya standartlarında teknik direktörün karşısına 4-1-5 sistemi ile çıkarsan avrupada yapamazsın demiştim dedigimde oldu fenerbahçe şampiyonlar liginde şampuana basıp kaydı gitti şimdi avrupa kupasında folloş olmakta.

Bir galatasaraylı olarak fenerbahçenin oynaması gereken sistem 4-3-3 kare taktik fernandao ve van persie yi yan yana kullanmak istiyorsa 4-4-2 çift altı diamonds taktigini kullanıp ozan ve mehmet topalı yan yana oynatır rakiplere orta sahada presi arttırırsa ligde çok güçlü bir fenerbahçe ortaya çıkabilir.
şu fabiano aşkı biterse başarılı olur. adam tam bir kova sen tutup ilk 11 e sokuyorsun.
fena hoca değil ancak böyle yıldızlar olan bir takıma getirilmemeliydi.

daha kariyerli bir hoca olmalıydı. şimdi van persie bu adamı nasıl şeyine taksın? van persie nin kariyerinin yarısı bu hocayı ezer geçer. ya nani?

artık bir sir alex ferguson yaratmaya ihtiyacımız var. bunun içinde en iyi 2 alternetif vardı; ersun yanal diğeri aykut kocaman. bunlardan sonra ertuğrul sağlam dır.
Govcekler onu.
rvpyi yedek bırakmıstır.
Celtic macindan ders cikarmasi lazim bunun. Ayni bizim hamza gibi oyunu degerlendiremiyor, ezbere kadro yapiyorlar. Ortasahaya uc tane hucumda yaratici isler yapabilmesi allaha emanet olan adami koyup oyunda ustunluk kurmaya kalkisiyo. Sonra millet de diyo bu takimlar niye boyle sikko oynuyor, dogru duzgun pozisyon, baski olmuyor diyoruz.

Bu herif geldiginde diegoyu kenarda oynatarak 442 deniyordu. Simdi elinde tas gibi kanatlar, iki de bomba forveti var ki biri oyun kurma meziyeti de olan rvp. Bekler desen ucurtma gibi. Celtik macinda bi ara fener 2 stoperi haric nerdeyse tum kadroyla hucumdaydi, presi de on tarafta yapti. Celtic kafasini bile kaldiramadi, kendi evinde boguldu.

Biraz riskli belki ama kesinlikle taraftarin isteyecegi futbol bu, hizli ve baskili. Hadi bizde kadro yok aq bu futbolu beklerken bosa bekledigimizi bikiyoruz ama fenerde tas gibi kadro var. iyi bi hoca olsa bu takimi ucurur.
40 yılın başı efsane bir kadro yaptık , onu da portekiz kekosu harcıyor. rvp'yi sürekli oynat ki adam bir form tutsun yahu. kaçıracaksın adamı o olacak. rvp'nin taşşanı ye sen.
bence aziz yıldırım tarafından bize düzenlenmiş bir komplodur. aykut kocamanı ne kadar sevdiğini biliyoruz. önce iso ardından bu elemanı getirdi ki bize ölümü gösterip sıtmaya razı edecek, aykutu geri getirecek. geçen celtic maçını isterken bir anda "ulan aykut varken bile daha iyiydi bu takım" derken buldum kendimi. korkuyorum.
türkiye'deki en iyi hoca. yolun yolumuzdur. tebrik ediyoruz.

not: gs.
fenerbahçe yönetimi tarafından devre arası gönderilecek olan teknik direktördür.
Devre arasına kadar beklersek uefa'dan şutlanmamızın yanı sıra bu gidişle ilk beşe bile girmemiz hayal olur.
inşallah bu maç sonu istifa eder.
Hoca falan değil. Ne değişiklikten anlıyor ne kadro kurmaktan. Evet.
şu yere göğe sığdıramayan, bor moçto 10 gol otocoz diyen fenerliler nerede acaba?

ismail pereira lan bu ne sandınız?
büyük hoca, biraz zaman lazım sadece. (bir kaç yüzyıl)
Balon hoca oldugunu iki ay önce söylemiştim yine söylüyorum.

iki ay önce bu salaga girdigim entry: http://www.uludagsozluk.com/e/28917335/

Taktikten oyuncu degişikliginden sistemden anlamayan dandik bir hoca.
büyük hoca. allah yolunu daim etsin. hep fener'de kalsın. amin.