bugün

vatansever çerkez ülkesini milletini ve devletini sever.onu sahiplenir.
bölücü çerkezin ise bölücü kürtden bir farkı yoktur.amacı nifak çıkarmaktır.haindir.
''bölücü çerkes'' diye bir şey yoktur, zira bizim ana vatanımız çerkesyadır, çerkesler türkiye'de sürgündürler, dolayısı ile vatanımız burası değildir. türkiye'nin değil çerkeslerin menfaati ve özlük hakları biz bilinçli çerkesler için önce gelir.

ha, asimile olan kardeşlerimizi bilemem, ama onlar elbet doğru yolu bulacaktır...
vatanseverin,bölücünün ırkı,milliyeti yoktur. ama ihanet çerkesin mayasında yoktur. yanlış kişilere kardeş gözüyle bakanların xabze'den öğrendiği hiçbir şey yoktur.

edit: anadilini öğrenme ve diğer kültürel haklarını talep etmek başka, pkk'yı meşru gösteren birilerine yoldaş demek başkadır. bunun farkını algılayamayan adam gelip de sözlükte yazmasın.
birisi sözde hakkını ister ve vatanı böler diğeri ise haindir emperyalist oyuncağıdır aslında efendim.
birisi, kürdistan hayallerini kuranların oyuncağı olmuştur, bir nevi pkk lıdır efendim.
birisi sadece közde pişmiştir iyicene!!1
biri sevilir, candır, kardeştir. diğeri evlat olsa sevilmez.
Anavatanından acılar çekerek sürgün edilen çerkesler (biz), bize kapılarını açan bu topraklara ihanet edemeyiz! Asla. Burası bizim de vatanımız!

Ama kaffed'e ve bir grup çerkes'e(kafkas/çerkes dernekleri federasuonu) bakıyorum da hdp'yi destekliyorlar. işte bunlar hainlerdir. Muhtemelen çerkes kanı yoktur bunlarda, atalarımızın sürgünde getirdikleri kölelerin torunlarıdır bunlar!