bugün

uludağ sözlük bünyesinde bulunan vasıfsız yazarlardır. genel bir inceleme gerekir her biri için, teker teker, az detaylı ama vurucu...

nick vermek ne kadar kurallar dahilinde bu noktada bilemiyorum o yüzden açıklamaya biraz çekiniyorum. mesela bir kaç isim verebilirim abartılan ancak abartıldığı kadar vasıfsız olan. "vasıfsız" derken merak etmeyin, sadece nick'e deniyor bu, şahsa değil. şahsıya kendini burada özdeşleştirecek adamı zaten vasıfsız diyerek konuşmam bile.

nick verim mi? çok bahsedesim var 5-6 nickten ya, bilgilensem keşke.
bolca anket dolduran yazarlardır.
(bkz: system error)

çok vasıfsızımdır. vasıf gördüm mü tekme tokat kovarım. vasıfsız sıfatının benimle özdeşleşmesini isteceğim yakında.*
vasıfsız olup ne iş olsa yapacak sözlükçülerdir.
yazdıkları yazılarla sözlüğe hiçbirşey katmayan yazarlardır. Başlık açarlar, başlığı cümle haline getirip tanım olarak girerler. Şöyle ki;

başlık: sözlükteki beşiktaşlı yazarlar.
Tanım: sözlükteki beşiktaşlı yazarlardır.

Ceplerinde hazır cümleler vardır. Uygun yerde uygun cümleyi çıkartıp kullanırlar. Başlık, bi tespitse tanım olarak "yerinde tespittir", "sıçılmış tespittir" gibi cümleler kullanırlar. Başlıkta bi kişiden bahsediliyorsa "en asil duyguların insanıdır" cümlesi kullanılabilir.

Bunlar uzar gider böyle. Az yaratıcı olun lan. Nasıl yazar oldunuz siz. Torpille mi girdiniz, soruları mı çaldınız naptınız.

Hadi bakalım şimdi suç bastırabilirsiniz.
(bkz: tamam lan ağlama)
arayıp sormayan yazarlardır. sahte ve içten pazarlıkçılardır. itici insanlar. anlayan anladı...
(bkz: yazar burada kendini anlatmış)
Ne entry olsa girerim abi diyerek baslik baslik dolasirlar. mesgale butonunu gormedikleri gun uyuyamazlar.
ne iş olursa yaparım abi, yeter ki sigortamı yap diyen yazarlardır.
boş yazarlardır. cidden boş şeyler yazarlar ve gerçekten de bir şeyler yazdıklarını zannederler. halbuki yaptıkları tek şey sözlüğe değersiz bir yığın bırakmak.
bilincimi kaybettim vasıfsızım.
güncel Önemli Başlıklar