bugün

saniyeler önce gördüğüm bi rüyayı bizim köftehor uludağsözlükçülerle paylaşmak için buradayım. rüyadan saniyeler önce uyandığımdan, şuan bulunduğum durumun gerçek mi, yoksa rüyadan ibaret mi olduğunun farkına varamadım. ama kıçımda ki teri hissettiğime göre uyanığım.
(bkz: düz mantık)

neyse konumuza dönelim. efenim ben var mısın yok musun programına çıkmışım. ( bunun nette sanalı var kendimi avuttuğum...arada bir oynarım. )böyle alkış kıyamet var stüdyoda.(amk yarışmacıyım sözde ama ekran kamerası gibiyim yukardan izliyorum. bi bok anlamadım.)Bende adrenalin tavan yapmış, hissediyorum. Terlemeye başlamışım. Bu acun beni çağırdı. Anaaaa !!! mutlulukla karışık bi heyecan... Ama ne biçim terliyorum fellik fellik, boncuk boncuk bi gör. (götümü görmeniz lazım. ağlıyor sanki şerefsizim.)

ben başladım kutuları açmaya. ilk başta 1 numaralı kutuyu seçtim, 11 numarayı açtırdım. nedensiz... herneyse ulan kutu bi açıldı a.q, kutunun üstünde kuru soğan yazıyor. lan dedim ne oluyoz. Bu ne yaman çelişki anne... şoktayım lan dedim acun olur mu böle felan. Meğerse para falan değilmiş. ben açtırmaya devam ediyom. amk koyum böle şey görmedim. adana kebap, tavuk şiş zeytin ekmek...böle açılıyo.

yaw gel zaman git zaman son iki kutu kaldı.Hamdi bana telefon açıyo tavuk dürüm teklif ediyo. ben anacığıma bakıyom. o bana bakıyo. canım anammm... (hüzünlendim). acuna babamı arıyacam diyom. babamı arıyom
-baba hamdi bana dürüm teklif etti alayım mı
-zeytinyağlı dolma gelse süper olur diyo babam.

düşünüyom, düşünüyom çok heyecanlıyım. kutuma gitmeye karar veriyom.
acun 10 dan geriye doğru saymaya başlıyo
onnnn
dokuzzzz
sekizzzz
yediiiii
alltıııı
beşşşş
dörttttt
üçççç
ikiiiii
birrrr
şok
kuru ekmek

lan dedim amk şimdi bu rüyada çok zengin olmanın hayallerini kuruyom ya, allah beni bir kuru ekmeğe muhtaç etmesin. a.q zaten bende şans olsa aşçının oğlu doğardık. Nede olsa aşçı hiç bişey yapmasa, çorabı çorba yapar içirirdi bize...
tabirleri bekliyorum.
aç aç uyumaya çalışıkdıktan sonra para yerine yemek görülmesinden dolayı vuku bulmuştur.
kimsenin bi tabiri yok mu ??
(bkz: korkuyom abi)
-şşt kalk hadi!
+Büyükdür bu hissediyorum.
-nediyon lan?
+Dur hemen açma korkuyorum.
-ne açtırıyorsun olum?
+Aç hadi aç ya!
-...!?
+aooww bak demiştim büyük diye abi!
-...!!???
+Ben açmadan önce dokunduğumda hissetmiştim.
-Sapık!!! ne görüyorsun olum rüyanda! kalk hadi git duş al!
+he!..

kaynak: erkamaj
bursaspor taraftrının yazdıkları var mısın yok musun şarkısından sonra rüyada bile görmek hayırlı değildir.