bugün

sol frame'e göz atıldığında tahmin edilen ruh hali.

zira, normalde bu saatler sözlüğün en siyasi civcivli saatleridir.
(bkz: korkunun gozleri coktur)
DOMUZ GRiBiNE YAKALANMA RISKINI ARTTIRIR... ATILIN SOZLUKTEN AMA SUYA SABUNA DOKUNUN BENCE..
etliye sütlüye karışmamak olarakta tabir edilebilir..yazılmıyorsa;yazılarının nereye varacağını düşünmeden yazanların,akıbetim ne olur diye kara kara düşünenlerin yaptığı olaydır..
eleştiri falan değil amma bu sözlük ün ruhu özgürlük temeli üstünde yaşamaktadır. o temele özgürlük yerine korku üzerinde yaşama şartı koyarsan emin ol günde 1000 başlık açılmaz.

kimse bana kalite demesin. özgürlük, kalite sınırlarına hapsedilemeyecek kadar değerlidir.
kalite nedir o da ayrı bir sorun.

dedim ya eleştiri değil. çünkü olay şu anda sadece sol framein biraz yavaşlamasına sebep olmuştur o kadar.

ileride sol framede günlük 1000 başlık görürsem o zaman eleştirim. he ne olur eleştirirsem. hiç tabi. lakin sözlükle gönül ilişkimiz var o acıdan.
(bkz: uslanan uludağ) *
klasik götveren medya maymunluğu modudur. esefle kınıyorum ve buradan delikanlıca yorum yapan, eleştiren değerli yazarlarımızı çaylak moduna indirgeyen, indirgenmesine aracı olan; düşünce ve ifade özgürlüğünden nasibini almamış ya da bihaber sözlük gammazlarını, moderatörlerinide kınıyorum. (bkz: allah mısınız lan siz)
galiba içinde bulunduğum ruh hali.. gene çaylak olmuşum.
dünya korku cemiyetinin uludağ kolunun icaratı sonucu yazarlarda meydana gelebilecek dumurlenk durumdur.
korku diyarındaki zombileri bol bol görebileceğiz demektir bu, sadece sözlükte değil her alanda.