bugün

kapatilmasi gereken baslik.
sevgili cobainin kemikleri sızladı.
görsel
Sebebi saçlarını yıkamadan ve bakım yapmadan gezen tiplerdir. Ve her erkeğe cidden yakışmamaktadır. 4 sene uzun saçla gezerken üstüne insanların ön yargısınıa maruz kalmıştım.
Bence yüz hatlarına yakışıyorsa çok çekici olabilir.
saç uzatamayıp, içerisinde ukte kalan sözlük yazarlarının kuruntusudur(erkek yazarlar).
senelerdir kısa saçlıyım kimse çekici bulmadı. yazılanlara aldırmayın, siz uzatmaya devam edin.
Kiskanc insan soylemidir.
hayallerde yaşayan bağzı ipnelerin sanrısı.
Nerveçli teğmen tezi çürüten basit bir örnektir. Benim de aynı yoğun ilgiye maruz kaldığım doğrudur.
görsel
hemem "hoooaaaaaa" diyerek itiraz ettiğim bir önermedir bu.
17 ila 20 yaş arası o saçlar kürek kemiğime kadar uzamıştı ki, yolda yürürken beyaz, siyah, hispanik, kızılderili ve daha nice etnik kökenler benim kim olduğuma aldırmadan önümde selam dururdu.
sağlıklı ve iyi bakılan bir saçın yerini hiç bir şey tutamaz a dostlar. uzun saçlıyken neden kadınların ha bire saç uzattığını daha iyi idrak etmiştim.
doğanın gel git kanunundandır. evet iticiyiz. iter çekeriz iter çekeriz iter çekeriz.
itü de çok var bunlardan . 30 metre öteden birinin itü lü olduğunu anlayabilirim okumasam da .
Çirkinini iticisini bilmem aga. Zayıflayan saçları geri kazanmak yıllar alıyo, onu bilirim.
tarama özürlü birine öyle geliyor olabilir tabi.

(bkz: kel)
itici oldukları gerçektir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar