bugün

Önde koltuğu hayvan gibi yatıran dayı ve arkada ağlayıp duran çocuk ile pek kolay olmayandır. Arkadaşım belki ben cama kafamı dayayıp "ne kadar yalnızım" diye iç geçirmek istiyorum. Niye bok ediyorsunuz her defasında?
Otobüsün gölge oyununu yol da izleyeceğinize işarettir.
her sokak lambasında tekrar gelir.
kulağında sevdiğin müzik aklında gittiğin yerde yapacağına dair planlar varsa vurup kafayı yolculuğun bitene kadar uyunası gereken histir. dönüşte de eve, işe dönmenin vermiş olduğu stressle aynısı yapılır. bir de otobüs ne ola ki uçak en iyisi.
Böyle kendi kafanda klip çekersin falan, arkada mabel matiz sultan süleyman çalar sen yoldaki şerit çizgilerini takip edersin, cama kafayı vurmuş bi anda derbeder_21'e dönüşmüş hayaller hayatlar mode on açmış salak triplere girersin.
Başını cama yaslayan yolcuların yaşadığı histir.

illa başınızı yaslayacak birşeyler aramayın değerli dostlar. Boynunuzu kuvvetlendirin ve dik durun.
hele ki kulaklığında dramatik parçalar çalıyorsa senden küçük emrahı yoktur.
hemen soforun arkasindaki koltugu alin, yolculuk boyunca soforle aynadan cilvelesin.
bakin yolculuk nasil keyifli gececek.
Güzel bi his bence. Zira yanımda oturanın nerelisin, kaç yaşındasın, okuyor musun, çalışıyor musun, evli misin, bekar mısın gibi bütün seceremi sormaması için göz göze gelmemeye çalışırım.
ucuna hortum takılı fırcanın, sizin suratınızın yapışık olduğu cama foçturtulması ile geçecek olan his.
Yan koltuktan gelen horultu o yalnızlığı batıracaktır.
güncel Önemli Başlıklar