Tabi ki var olmamasi anormal olur zaten.
Fermi paradoksu yazın okuyun.
onu bilmem de, eğer cevap yok ise uzaylılar dediğimiz kimler olacak? ben ondan korkuyorum.
Bunu yarın tartışalım unutturma.
ingiliz hükümeti çok yakında gizlenmiş belgeleri açıklayacağını açıkladı. japonya, brezilya, avustralya gibi birçok ülke zaten bu gerçeği kabullendiğini açıklamıştı. ama u gerçek akbil, metrobüs, vapur jungleında ağır gelir bünyelere.
Bazı hocalar, araştırmacılar, vb. kişiler Kuran-I Kerim'de geçen sureleri açıklayarak uzaylıların varlığına dair bilgiler vermekte. Peki ne zaman gelecek bu uzaylılar? Orası gerçekten de bilinmez. Fakat abd'den korkmak lazım. Gizli bölgeleri olsun, nasa olsun. Çok bilgiye sahipler. Belkide şuan bile görüşüyorlardır, bilemeyiz.
Bu kadar galaksiler başka yıldız sistemleri ve gezegenler varken insanın aklına gelen soruların başından geliyor.Açıkcası nasa teleskoplarla gözlemliyor ama şu ana kadar tamamıyla dünyaya eş ve yakın canlı bulunabilecek gezegen bulamadılar.Bir diğer soruda ya onlar 3 boyutlu değillerse???Çeşitli çeşitli sorular var cevapı zor aga.
-hocam bak produksuyon guzel fikir guzel ama i ih. ya birakin allah askina biz bunlari ortaokulda yapiyoduk.
birakin lan. ya onun teknigi neydi ya. birakun ulan.
-kestiiiik
-allah misiniz luaaan.
Mantıklı iki teori var. Birincisi ; uzaylılar insan oğlunu incelediler ve daha gelişmemiş canlılar olduğumuzda karar kıldılar ve gelecekte iletişim kurmakta karar kıldılar. ikincisi ; uzaylılar ile iletişim kuruldu ancak gizli tutuluyor çünkü insanlarda panik yaratmak istenmiyor.
Eğer uzaylılar var ise bizimle iletişime geçmeleri insanlık için iyi bir gelişmeye sebebiyet verebilir veya tam tersi tam bir yıkıma. Şahsen uzaylıların kölesi olmak isterdim ( yok ba ).
Arkadaşlar alakalı olarak konu hakkında genel bir bakış;

(bkz: kanıtı olmayan gerçekler Sesli kitap)

5;46sn
dinlemenizi tavsiye ederim.
https://clyp.it/3uoy0zcc
artık rahat ölebilirim.

https://onedio.com/haber/...ayli-ihtimali-var--606536
mağradan çıkan yazarlar güncel (yani onlara göre en azından) bilgileri burdan alabilirler.

http://www.iflscience.com...-alien-megastructure-star

yani öyle zeki bir yaşam formu* bulun(a)madı arkadaşlar dağılabilirsiniz, çıkışlar arka kapıdan.
Ne bileyim ben var mı . Onu mu düşünüyorum ben!

O kadar Aylak mıyım!
Var. Hatta amerikalılar onları keşfetti ve pezevenkler bizden bunu saklıyor çünkü onların teknolojilerinden ve düşüncelerinden kendileri faydalanıyor.
(bkz: kanıtı olmayan gerçekler sesli kitap) alakalı pek çok içeriği bulabileceğiniz sorudur.

Ben okudum.
biz varız ya daha ne uzaylısı?
bence uzaylılar ya cinler ya da içine cin girmiş insanlar. (bence)
bence varlar, dün arabayla giderken kardeşime dur dur dedim gökyüzünde sabit bi ışık gördüm ama o yükseklikte orda bi kule falan yoktu, o kadar şaşırdım ki kafamı camdan dışarı çıkartıp baktım sonra o ışıklı araç dururken yavaşça harekete geçti ve üstümüzden geçerken baktım bildiğimiz uçak ama o uçak orada nasıl asılı kaldı.
teorim şudur ki o araç ufo idi ve ben baktığım için harekete geçti.
anllattığım olay gerçek ama fazla hayalperest olabilirim.
cevabını merak edeni ankara'ya beklediğim soru.
Evet vardir. Dünya uzayda olduğuna göre dünyalı da bir nevi uzaylidir. Yani bana sorarsanız hepimiz uzayliyiz.
uzaylıdan kastın ne olduğu önemlidir. özellikle filmlerden yansıyanlar insanların aklında saçma sapan bir algı oluşturdu. uzaylı; dünya dışında yaşam süren her şeydir.

yani dünya dışında olan bir amip bile bir uzaylıdır.
Cevabı "var" olan soru.

Kendimden biliyorum.
Eğer evren sonsuzsa elbet başka uzak bir noktada başka hayatlar ortaya çıkartacak habitatlar mecbur oluşmalıdır, bu habitatın yer çekimine atmosfer şartlarına yoğun olarak bulunan elementlere veya minerallere göre vücut formları farklı gereksinimleri ve Teknolojileri farklı canlılarda oluşmak zorunda o yüzden evren sonsuzsa uzaylılar var eğer evren sonsuz değilse bunu şuan bilebilecek teknolojiye biz henüz sahip değiliz.
Arkadaşlar sadece güneş sistemimizde bile su taşıyan bulutlar göktaşları biliyoruz, sadece siatemimizde bile aldehidler, hatta glikoaldehidler bulmuşuz.

Olur olabilir. Ama siz hep hollywood güdümlü hayaller kuruyorsunuz, bu fiziksel yapı bu atmosfer basıncı ile bu yer çekimi arasında şekil aldı.

Belki uzaylılar çok hücreli canlılardır, belki ağır atmosfer basıncı vardır şerit gibi uzun olmuşlardır, belki yer çekimi çoktur, belki daha kısa ve yayvandırlar, bilmiyoruz,

Çok uzak. Bunu da geçelim, biz insanın hayvanın bitkinin varlığı, bu canlı çeşitliliği bile kozmik zaman içinde kıyasla ancak bir göz açıp kapamasına denk bir zamanda evrildi. Bir yerde bir takım canlılar belki oldu, belki kıyametleri çoktan koptu, belki yeni başladılar ancak bir kaç molekül halindeler, belki basit canlılar halindeler.

O kadar çok kombinasyon öyle çok ihtimal var ki buna zamanımız yok.

Çok mutsuzum şu an. Neyiz lan biz.
kesin var.