bugün

yürümüyor arkadaşlar denemeyin boşa, ben hiç kıskanç değilimdir o yüzden gittiği her yeri rahatça söylerdi bana, yaptığı şeyleri harfi harfine bilirdim ama güvenirdim sorun olmazdı buna rağmen bir yerde kopmalar başlıyor zamanla. anlaşıyorsunuz buluşacaksınız zaten yılda ya 3 ya 4 defa zor görüyorsunuz onda da bazı aksiliklerden dolayı ekilince iyice boka sarmaya başlıyor. anılarınızı biriktireceğiniz bir ilişki değildir uzun mesafe ilişkisi onca yıl sonra arkaya dönüp baktığınızda 1 haftadan fazla yaşanmışlık bulamazsınız.
Afedersiniz bok gibidir bok bok boooook seviyorum seni komşu kızı...
taraflarin bencil ya da kiskanc oldugu durumlarda yurumeyen iliski. Iki tarafin da ozverili olmasi gerekiyor.
bir kısa mesafe çelişkisi değildir.
enayiliktir.

tecrübe konuşuyor, uzak durun.
Soyle bir gercek var ki cok zor, yurumesi imkansiza yakin bir iliski turu.

Yok yani olmuyor, kilometreler engel mi? Bence engel.
bazen insanlar aynı evin içinde bile birbirlerine yıldızlar kadar uzak olabiliyorlar. konuşacak, paylaşacak bir şey bulamayabiliyorlar. eğer aynı frekansı yakaladığınız insan uzaktaysa zordur ama tüm zorlukları göze alıp sabretmek lazım. çünkü gerçek sevgi kolay bulunabilir bir sey değil. hele ki bu devirde.
ilişmeyin mk.
Zordur diye düşünüyorum. Başarabilen arkadaşlarımı Kutlarım.
yıllarımı verdim bu tip ilişkilere ama sonuç hep olumsuz. her zaman bekledim sorun mesafedendir, yan yana olunca geçer diye ama nafile bir insanı uzaktan tanımak daha zordur ki tanıdın mı da tam tanırsın.
Arada güven olduktan sonra en temiziii en misi.
yaşıyorum. karşınızdaki insana bağlı gençler.seviyorsanız çok ta güzel yürüyor ilişki. mesafe olmayan ilişkileri düşünün bazıları sahte oluyor ne kadar yakınınızda olsa da. yani hunlar bahane mesafe falan yüreğin varsa sıkıntı değil hiçbiri.
Tövbe ettim.
Başaramadığım.
Muhtemelen benden kaynaklı.
Aklınızı başınıza devşirin.
Herkes dalga gecer falan ama dusunun simdi uzaktan seviyorsun uzaktan guveniyorsun birbirine her gun gormeden dokunmadan kokusunu almadan. Sevmelerin en asillerindendir aslinda bunu sadece sevgiyi tam manasi ile bilenler bilir. Malesef cogu uzak iliskinin sonu hüsrandir...
güzel ama zor
güzel ama maliyetli...
aslında sevginizi ölçen birşey,hergün gördüğün hergün dokunduğun hergün kokladığın birini sevmek sanılanın aksine çok daha kolay ama hergün sarılmak istediğin insana belki ayda yılda bir sarılırsan hem sabrını hemde sevgini ölçmüş olursun,yorucu ama çok özeldir.

Ben seninle aynı şehirde nefes alma ihtimalini sevdim.
Tecrübeyle sabit genç yaşta bulaşılmamalı gereken ilişki türüdür. Genç yaşınızda gidin sevdiğinizde gezin tozun sevişin, zaman geçtikçe yaş ilerledikçe Sıla hasreti, Canan hasreti çekmek için bol bol zamanınız oluyor.
uzak mesafe ilişkisi yoktur, mesafeyi zorlaştıran kişiler vardır. yüzlerce kilometre ötende biri için hayatını değiştirebilirsin, sevebilir, gülebilirsin, ağlayabilirsin..

tek zorluğu; ihtiyaç olduğun anda, bir omuz değil, bir telefon, bir whatsapp, bir skype uzağındasın..
Rusya Slovakya ilişkisi.
zordur, hasret çok vuslat özeldir.
ben şu anda uzak mesafe ilişkisi içerisindeyim. ve hayatımda hiç olmadığım kadar mutluyum o izmir de ben istanbul dayım.
bana sözleriyle o kadar güzel dokunuyor ki size anlatamam. dediğiniz gibi sabırla, bekleyişle, daha çok sevgiyle yoğrulduğu için ileride, ortaya güzel şeylerin çıkması olası geliyor bana. henüz çok yeniyiz ama ben elimden gelen her şeyi yapıcam bu ilişkiyi ayakta tutabilmek için. çünkü, o her zaman 'her şey çok güzel olacak', 'bulduğum her fırsatta yanına geleceğim' diyor bana.
mutluyum ve bu hiç eksilmiyor..
uzak ilişki. Gönüller bir ama mesafeler engel.
zor oluyor fakat bir yerden sonra kopabiliyor. yaşadım biliyorum. en iyisi sevgilisiz hayat sanırım.
güncel Önemli Başlıklar