bugün

Bu yazdıklarınızı yıllar sonra bile insanlar okuyacak kıymetli sözlük yazarları diyerek basladigim, hiç uyuşturucu kullanan birinin halini ve o haliyle işlediği suçları görmeyen bireyleredir seslenişim aman uzak durun kullanmayın kullandirtmayin. Evinizde okulunuzda iş yerinizde satan varsa görürseniz kemiklerini kırın diyerek sonlandirdigim başlıktır. Eğer bir gün karşımda bir uyuşturucu satıcısı görürsem ve beni engelleyecek kimse yoksa son sözünü hazırlasın pezevenk...
Not:Bu konuda sakin olamiyorum.
Aksine genelde esrarla başlar her uyuşturucu saianın da dediği gibi bir diğerinin kapısını aralar bugün esrar içen adam bir sene sonra kendini damardan eroin vururken buluyor olabilir esrar hap kokain falan diye gider hatta imkanın varsa lsd meskalin falan da denersin ölene kadar yarı yarıya güzel bir hayattır kafanız iyi olmadığında bir yerden sonra cehennemi yaşayacağınız için bir şekilde ölürsünüz zaten.
benim çoraplarımla başlanmalı.
Antipsikotik ile. Uyuşturucudan farksız evet.
esrar için uyuşturucu damgası vurmayın da, sentetik ne bok yiyecekseniz yiyin.

genelde hapla başlar bu işler.
sevgiyle.
her şeyin başı sevgi saygı.
Kafatası içinde son kalan beyin kırıntılarını aldırmakla.
Uyusturucu yuzunden öyle hayatlar söndükü, insanlar öyle acı çektiler ki bence bunun esprisi yapilmamali
şu tekerlemeyle başlanabilir, her saat başı ılık su içildikten sonra beş kere tekrarlanmalıdır:)

delisin deli
tımarhanelik
ver beş kuruş,
geç karşıya.
bu entryi uyuşturucuya özendirme suçundan dolayı şikayet ediyorum siber suçlar ve bimere. Silsen de ss aldım onu yüklüyorum ve senin profilini. Hadi geçmiş olsun.

edit:silmiş göt korkusuna hahaha. geçti artık yavrum.
uludağ sözlük.
lmao
Umutla...

Hadi hoşça kalın.