bugün

yattığınız yatak duvarla bitişikse olabilecek durumdur. bir de bu nasıl uyumaktır? *
zaten uyku modunda olan insanın çok fazla takmayacağı olaydır. duvara vurunca kafayı ananı s.. gibi bir küfür dökülür ağızdan ama uykuyla uynıklık arasında gidip geliyorsundur, uyumayı tercih edersin fazla sallamazsın o anda. ama sabah uyandığında kafanın kızarmış ve şişmiş olduğunu görünce asıl küfür faslı o zaman başlar. demek ki neymiş; kafayı duvara vurduğun zaman sadece küfür ediyormuşsun.
bi ara başıma çok fazla gelen olay. her gece en az iki kez duvarla bütünleşirdik. duvarla aranıza yastık konulması çözüme ulaştırabilir.
kafa değilde dizi vurunca çok kötü olur .
başlığa vurmayı anlarımda duvara vurmak ne .duvarın dibinde yatakmı olur .yatak ortada olur iki taraftanda girilir .
Genelde yaşadığımdır. Hiç ne olduğunu anlamaya çalışmam uyumaya devam ederim. Evet.
Uyurken başımı kaldırıp duvara kafa atmışlığım sonra geri uyumuşluğum var.

Normal yani.
duvara değil de kalorifere vurdum.
hemde öyle bir vurdum ki acısıyla uyandım noluyoruz diye.

işin garip yanı evet deli yatarım ama aynı noktada bir sağa bir sola deli hareketlerde bulunurum.
kalorifer başımın değil hizasında, yakınında dahi değildi. oraya nasıl gittim bir fikrim yok.

hala acıyor lan. *
öncelerde çok yapıyordum. zaten uykumda aynı zamanda konuşuyorum da. genelde stres kaynaklı harekettir.
güncel Önemli Başlıklar