bugün

"yarın erken kalkacağım kararıdır" ama hep kurulan saatten 2 saat sonra kalkılır.
yarın kalktığımda özel öğretim yöntemlerinden en az yüz soru çözmeliyim. rehberlikten de 50 olsa fena olmaz. şu genel yeteneğe de başlasam iyi olacak sanırım. şeklinde gerçekleştirilmesi kolay ama gerçekleştirmekte zorlandığım hayaller.
sabah erken kalkıp ders çalışacağım kesin deyip öğle yemeğine zor uyanmak.
yapmak isteyipte irademizin müsaade etmediği kararlardır.
erken kalkacağım ve spor yapacağım.
(bkz: gerçekleşmemiş hayaller)
sabah erken kalkıp ders çalışıcam denir ama hiç bir zaman erken kalkıp ders çalışılmaz.*
düşünemeden, o kararı veremeden uyunur genelde. *
sabah erken kalkıp okula gidicem diyip uyumak.
ne olucak senin halin böyle 12 de uyanıyosun? iş bulunca nolucak o yüzden yarın erken kalkıyosun diyip uyumak. ertesi gün 12de uyanmak.
-yarın uyanacağım.
hergün aynı bok kendime tav olmaya başlıyorum her akşam yarın sigarayı bırakıcam deyip sabah kalkınca ilk yaptığım hareket sigara yakmak uyku kafası nasıl bir kafaysa o an o yatağın içinde yapamayacağınız hiçbirşey yoktur.
hergün aynı bok kendime tav olmaya başlıyorum her akşam yarın sigarayı bırakıcam deyip sabah kalkınca ilk yaptığım hareket sigara yakmak uyku kafası nasıl bir kafaysa o an o yatağın içinde yapamayacağınız hiçbirşey yoktur.
yarın sigara içmeyeceğim . valla içmeyeceğim lan ...
bu gece de 2 posta osbir çektim artık bi süre yapmicam lan .
çoğunlukla uyandıktan sonra unutulan kararlardır.
karar sayısının belli bir yüzdesi olmak üzere yapacağınıza kendinizin bile inanmadığınız gelişigüzel uyku ile ayık halin arasında yapılmış bilinç dışı yargılardır.
yarından sonra hayatımdan çıkacakların listesi:

-şeker
-gazlı içecekler
-unlu mamüller
-ıvır zıvır
-rıfat
Yarın içmeyecem.
sabahsına unutulacaktır.
Sabah erken kalkıp idare hukuku okuycam. (Kalkmadı)
yarın 18 saat ders çalışacağım.
Yarın lysye başlıyorum. (başlamadı)
tecrübelerime dayanarak demek isterim ki, mantıklı ama uygulanmayacak olan kararlardır.
yarın erken uyanıp kahvaltı yapacam. akşam da gelince p90x'e başlarım. bi de o kitabı bu hafta okuyup bitireyim.
Artık ders çalışmaya başla.
(bkz: düşünmeyi durduramamak)