bugün

-uyku sorunlarım var doktor beyy
+uykuya dalmak için hayal kurmayı deneyin..

tamam a.k akşam denerim..

birinci tekrar:

--- uff lan hatuna bak taş mübarek, baldırlar falan süt gibi, gögüs uçları da nasıl belirgin... bi içim su be..hassiktir beni çağırıyor galiba... uff bittim tükendim lan... aaaaaa... boşaldım galiba bee.. donu batırdık gece gece... dur bi duş alıp gelimm ben..

ikinci tekrar:

--- uff lan hatuna bak taş mübarek, baldırlar falan, gögüs uçları da nasıl belirgin... bi içim su be..hassiktir beni çağırıyor galiba... uff bittim tükendim lan... aaaaaa... boşaldım galiba bee.. donu batırdık gece gece... dur bi duş alıp gelimm ben..

üç dört ve beşinci tekrarlar..

--- uff lan hatuna bak taş mübarek, baldırlar falan, gögüs uçları da nasıl belirgin... bi içim su be..hassiktir beni çağırıyor galiba... uff bittim tükendim lan... aaaaaa... boşaldım galiba bee.. donu batırdık gece gece... dur bi duş alıp gelimm ben..

-olmuyor hayal kurunca da uyuyamıyorum... bi gariplik var bu işte ama.. acaba doktoru mu düşünsem?... poposu da fena değildi aslında adamın... dur bi deneyim...

iki dakika sonra..

-zzz zzz zzz..
-zzz zzz zzz..

olmadı lan bu entry... :(
"hayaller uyku kaçırmaz mıdır?" diye cevap verilesi eylemdir. olasılıkla uykunuzda kabus görmenize yol açacaktır.
uyumak için en iyi yoldur. hayal kurarken içinde yaşarsınız ve rüyaların içinde uyuyup gidersiniz. en iyisi bir furbol maçını hayal etmektir. kesin uyutur.
uykuyu kaçırmaya da sebep olabilecek olan eylemdir.
yıllardır yapılan harekettir. sanki böyle güzel rüyalar görüleceği sanılır. artık o kadar bağımlı olunmuştur ki hayal kurmadan uykuya geçilemez.
ya uyutan ya da uykuyu hepten baltalayan eylemdir. yemek yiyip yatmak daha garantidir.
çok yorulsanız bile alışkanlık haline geldiği için artık hayal kurmadan uyuyamazsınız ve uykusuz kalırsınız.*
(bkz: iki ucu boklu değnek)