bugün

uyuyup uyandığında sikko bir ruh hâlinde olacağını bilen, sorunlu insandır.

(bkz: aa bu benim lan)
Mutludur. Uykudan daha tatlı birşey bulmustur.
biraz daha sentenced dinlemek isteyen insandır. uykunun veremediğini veriyorsa ondandır.
Aklından zoru olduguna inandıgım insandır. Lan uyku gibisi var mı
bir yakını hasta olup uyanınca acı gerçekle karşılaşmak istemeyen insandır. mantıklı bir açıklaması yoktur tamamen psikolojidir.
uyumamaya çalışırken çok geç yatar, zanneder ki geçen boş zamanı kaçırmadı. sabah olur öğleden önce uyanamaz bu sefer de gün ışığını kaçırır.
(bkz: insomnia) dır.
uyumayı fazla sevmeyen yada ne kadar az uyursam o kadar daha çok takılırım diye düşünen insandır.
yaşadığı her andan zevk alan insandır.
(bkz: birden gelen cesaretle bilgisayarı kapamak)
uyumayı pek sevmeyen insandır.

(bkz: biri bana mı seslendi)
aynı zamanda uyuduktan sonra uyanmak istemeyen ağzının ortasına vurulası yaratıktır.*
boşa vakit geçirmek istemeyen kişide olabilir.

bazen bir günde 24 saat olması yetmiyor.
evet bu benim. bu aralar hep böyle oluyor. gece 24 e doğru acayip uykum gelir ama uyumak istemediğimden tam 3-4 gibi ancak uyurum. ve tabi ki her gün işe geç gitmek cabası.
https://twitter.com/#!/or...status/172066658532327425
akşama kadar dayanırsam uyku düzenimi düzeltebilirim diye düşünüyor olabilir.
uykunun ne kadar garip bir şey olduğunu düşünen insanın uyuyamamasıdır. lan gözünü kapatıyorsun bir yerden sonra film kopuyor, gözünü açtığın ana kadar film şeridi boş. ne boktan bir mekanizma lan.
uyuyunca sabah kalktığındaki kötü hissi yani yinemi yeni bir gün hissini geciktirerek kendini avutmaya çalışan insandır.
bana oluyo bu çoğu zaman. uyuynca ölcekmişim gibi bi his. bak yine uykum var ben uyumuyorum. iki tane de sınavım var. çok boş şeyler yapıyorum ya. lan çok kötü ya.
cumartesi akşamları yaşanan durumdur. pazar günü geç kalkma özgürlüğüne sahipken alışan bünyenin erkenden uykusu gelir inatla uyunmaz bir köşede sızılır.
final gecesinde veya proje sunumu öncesinde nöbettedir efendim.
hastadır. ya ruhen, ya fiziken. normal bir durum değildir. uyku da, vücut için bir çok şey gibi ihtiyaçtır. yenilenmesi, dinlenmesi için gereklidir. uyumayacağım diye kendini zorlayacağına, en kısa zaman da bir hekime sormak, danışmak lazımdır.
(ayrıca; zaman kaybı ne demek arkadaş ya. gece işte herkes uyuyor. neyi kaçıracağını düşünüyorsun ki? dünyayı mı kurtaracaksın, balkona çıkıp?)
çok uykusu olduğunu halde gözüne uyku girmemek durumudur.hayatına giren öküzleri saymak faydalıdır.
uykuda zamanı öldürmek istemeyen insandır.
sevilesi insandır. zira turuncu saçlıdır.
(bkz: sevdicek)
uykunun, yaşamdan çalan tatlı bir tuzak olduğunu düşünen insandır.