bugün

cok ayip seyler yapiyoruz.
midenin oluk, oluk çayla dolması durumudur.
Uyku tutmaması normal biri birbiri durumdur. Genellikle insanların aklında takılı kalan herhangi biri birbiri olayın insanın şevkini kaçırmasıdır. Sürekli uyumaya değilde aklının başka yerlerde olmasıdır. Geçici biri birbiri durumdur. Geçmemesi durumunda doktordan ilaç tedavisi bile görülebilir.
Sabahlara kadar uyumayıp akşama kadar uyumama neden olan durumdur.
gelmiyor lanet olası uyku. evet.
Zaten yeterince sinir bozucu. Bir de kendini bildi bileli yanibasinda yatan ablanin kafasini yastiga koydugu anda uykuya daldigi gecelerde uc saat yatakta kivranmak seklinde olani vardir ki igrennnnc.
Moral bozukluğunun katkısı büyüktür.
pek aranız yoktur benim gibi. ihtiyaçtan değilde artık zorunlu hale gelmiştir. göz kapakların bir kaç bin ton ağırlığa sahip olunca tutamıyorsun haliyle.
Aklın sizde değil başka yerde olduğunu gösterir. Evet.
harcında sorun vardır. yoksa uyku tutma mı ya.
Görmeyeli yatağım kocaman olmuş. Içinde kaybolur olmuşum. Uykular da bir tutmamış beni. Gece o kadar yalnızmış ki yummuş gözlerini. Her yer kap karanlık olmuş. Sanki tüm şehir harebeye dönmüş. Hırsızlar, pezevenkler, torbacılar, ilk içki ücretsiz diyen işletmeciler galiba hepsi gecenin körü lanetiyle öldü. Gecenin cocuğu olmuş adına sessizlik koymuş. Genç kızlar bu yüzden yorgan altında sessizce ağlamış. Bazıları çarşafa sürtmüş. Eğer erkenden uyursak gece tüm günahlarımızı saklayacakmış. Ve uykusuzlar her daim gecenin en derin cehennemlerde kül olana kadar yanacaklarmış, dev yalnızlıklarıyla.
Siz tutun uykuyu, ne iğrenç bir adam oldum lan ben bu ara.
şu sıralar başıma gelendir. can sıkar. her yer simsiyahtır.
son bi kaç yüz haftadır yaşadığım durum.
tutuncada bırakmaması takip eder.
Sabahın ilk saatlerinde mışıl mışıl uykuya dalma keyfi.
Sabahın ilk saatlerinde mışıl mışıl uykuya dalma keyfi.
Şuan burda olmamın sebebidir.
Gece 03:00' da teoman'ın saat 03:00 şarkısı ile taçlandıracağım vaziyet.
nedeni herkesten geri kalacagimi ve insanlarla anlasamayacagimi dusundugum bi panik sardi uyuyamiyomic sikintisi geciriyom. uykum var ama ya uyuyunca gecmezse.. buyurse. bu yuzden sosyallesmeliyim. o zaman intermet ve youtube oyun videoları.gelsin körlük
Evet uyudum uyandim ve ta taa uykum gitmisti.

Simdide tutmuyor.

Zor olan durumdur.
insanı çaresiz bırakabilir.

Uyumadım.
Uyumayacan.
Uyumayacak.
Uyamayacaz.
Uyumayacaksınız.
Uyumayacaklar.
var işte var gitmiyor.
bula bula sınav gününü buldu en geç 10'da uyanmam lazım.
kafada binbir tane tilki dolaşıyorsa beklenen sonuçtur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar