bugün

Pekin yönetiminin Müslümanların çoğunlukta olduğu 9 milyon nüfuslu Şincan Uygur Özerk Bölgesi’ne yönelik baskılarına bir yenisi daha eklendi. Bölgede devlet memurları ve öğrencilerin Ramazan’da oruç tutması yasaklandı.

http://haber.gazetevatan....an-yasagi/470003/30/Dunya
serefsizliktir.
suriyeye kafayı takmış sayın başbakana duyrulur...
Hiç bir islam ülkesi ve dini lider Çin'in kalabalık nüfusu ve gücü sebebiyle tepki gösteremeyecektir. Akla nasrettin hoca'nın şu fıkrası gelir:
Nasrettin Hoca, kalabalık bir cenaze cemaatinin eşliğinde yürürken, tabutun kapağı açılır.
Ölü, başını kaldırıp, Hoca'ya yalvarmaya başlar,
- Hoca, ben ölmedim, Beni öldü sandılar, yıkadılar, duamı okudular, namazımı kıldılar.
Şimdi de diri diri gömecekler. Ne olur, durdur şu cemaati...
Hoca çevreye bakar ve sonra tabuttaki adama döner,
- Kardeşim, bu kadar kalabalık cemaate laf anlatamam. Sana Allah rahmet etsin, der.
(#16090445)
o bölgede yapılan katliamların, eziyetlerin yanında haber değeri dahi olamayacak durumdur. adamlar sırf müslüman türk diye insanları sopalarla vura vura öldürüyor oruç tutturmamışlar çok mu?

filistin'e suriye'ye ağıtlar yakanların *yıllardır inatla doğu türkistan zulmünü görmezden gelmesi nasıl açıklanır?
gavurluğun daniskasıdır. kendileri bok böcek yerken iyidir, müslüman oruç tutunca kötüdür.
verimliliğin düşmemesi için alınmış karardır. memurlarınkine karışmak saçma da cocuklara uygulanan yasağı destekliyorum.
Inanc ozgurlugune bir tecavuzdur.
arap seven rte yi ilgilendirmeyecek durumdur.
komünizmin dine olan baskısıdır. müslüman-komünist-atatürkçü gençler anlam verememiştir büyük ihtimal.
(bkz: uygur türklerine oruç yasağı)
Bu yıl da tekrarlanmış ağır serefsizliktir.

http://www.benguturk.com/mobil/haber.php?id=6279
nasıl bir şey yapmıyoruz? 4 milyar dolarlık uzun menzilli hava savunma sistemi ihalesinin rte'nin onayıyla çin'e verildiğinden haberi yok galiba yandaşların.
kürşat ve kırk çeriyi gönderin çin sarayını basalım prensesi kaçıralım takas karşılığında yasağı kaldırtalım.

(bkz: Şu Çılgın Türkler)

bize ne la uygurdan ?
Neden bir şey yapmıyoruz diye soranın akpli olmasının agir ironi olduğu olay.

Ağa babalarına sor neden bir şey yapmıyor, rabiaya döktüğü göz yaşının da sahteliğini buradan anla
"neden bir şey yapmıyoruz?" diye soran malum zihniyetin, gerçekleri görünce fareler gibi kaçışmasına sebep olan yasaktır.

zaten sorularında bile hayır yok. biz kimiz? ne yapmamız gerekirken yapmıyoruz? sorunun doğrusu "hükümet neden bir şey yapmıyor?" olmalı ama entelektüel dürüstlükten gram nasibini almamış biatçı tayfası oldukları için, içlerinden geçen soruyu bile açıkça sormaya çekinirler.

bir de malum zihniyet ikide bir "vesayet"ten şikayet eder! ey akıldaneler, siz kendi aklınızı vesayete teslim etmişsiniz de haberiniz yok! içinden geçeni bile açıkça söylemeye çekinenin "vesayet" filan diye şikayet etmesi komik...
arap hayranlarina duyurulur. Neredesiniz hadi yardim edin? Ama doğru Uygur'lar arap değil. Araplar kutsal(!) ırk , Türklük diye bir ırk zaten yok size göre.
Bize ne lan uygurlardan diye yorum yapıyorsa benim ülkemdeki insan insan mı denmeli adına bilemedim rabia olayında ortalığı birbirine katmıştır eminim. Uygur türkü senin kardeşin, senin kanındır be hey şerefsiz senin türkmenlerden, uygurlardan, kırgızlardan başka kimin var bak bakalım etrafına !!
Resmiyet kazanmıştır.

Bülent arınç en son rtenin cb adaylığına, emine erdoğan da somalili çocuklara ağlarken görüldüler

Tarih yazıyor bunları, bunun günahında senin de payın var suskun kalan!