bugün

bunlar uludağ üniversitesinin boynu bükük öğrencileridir, yapacaklarını, gidecekleri yerleri erteleyen insanlardır bunlar ve bu otomasyon yüzünden dinden çıkma seviyesine gelmişlerdir.çok fazla şansa ihtiyaçları vardır, ama saatlerdir o şans bu insanların yanına uğramamıştır. **
(bkz: otomasyon çocukları)
madem yeterli bilgisayar gücü yok, aylığı 60 ytl'ye, bir ay için otomasyon godaddy'e falan taşınsın. yani bu kadar acizlik olur mu?
rüyalarında,
-lütfen bekleyiniz sayfa yükleniyor.
-server error in application.
-bankayla bağlantı kurulamıyor.
-runtime error.
-ınternet explorer web sayfasını görüntüleyemiyor.
-service unavailable.
baloncuklarını görmeleri muhtemel kişilerdir.
verilen hata sayfası bile acz.

özel bir hata sayfası yazıp koyamamışlar sörvıra. hata ekranında deselerdi ki,

"uludağ kalkmam diyor
otomasyon açılmam diyor
gücümüz yetmiyor yarlar
bilgisayarlar eksik kalıyor
gelin hep bir olalım
birlikte yaşayalım"

eyvallah derdim.
(bkz: nasip değilmiş)*
en değerli uykulardan olan pazartesi sabahı uykularından olmuş insanlardır.
hatta bu süreç devam ederse pazartesi günü olan diğer planlarından da mahrum kalacaklar gibi görünüyor.
klasik uludag universitesi manzarasi, okulda hicbir sey tam zamaninda yapilmaz hep bir aksilik vadir hele ders secimleri tam bir iskencedir.
kimi outsourcing yaparak görevlerini arkadaşlarına devretme vakti geldiğini düşünmektedir.
bizim ağlanacak halimize gülmemize neden olan sistem.
uu'nün ağlanacak haline otomasyon demesi.
an itibariyle klavyelerinin F 5* tuşunu aşındırmakta olan uludağ üniversitesi öğrencileridir.
(bkz: ecele yok hepiniz sıçarsız)
hala harf notlarını girmemiş sorumsuz öğretim üyelerinin olmasından mütevelli sadece teknik sebeplerden dolayı mağdur olmamış kişilerdir. Yani kendimden bir örnekle anlatacak olursam: iki saat boyunca hata mesajlarıyla boğuşmamdan sonra ders listesiyle karşılaşılmış ammavelakin alınan yedi dersin birinin harf notu sisteme girilmemesinden dolayı *** tarafıma ders seçtirtmemiştir. başka ne söylenebilir ki? yorumsuz...
Arkadaşlar!!! Bizim okulun otomasyonu açılmıyo fakat ODTÜ'nün otomasyonu açılıyo. isterseniz dersleri ODTÜ'nün otomasyonundan alabilirsiniz. Ama hepiniz oraya gitmeyin başka üniversitelerin otomasyonlarına da girin ki yoğunluk bi otomasyonda toplanmasın. Herkesin haberi olması için bu mesajı listenizdeki herkese gönderin.
şeklinde espri konusu olmuş sistemdir.ama bunu yiyenlerde vardır.

-ya.o dediğin oluyo mu?
-nası yani, şimdi odtüden yaparsak bizim üni kabul mu edecekmiş?
-gazi, hacettepe kayıtları başlamamış, odtününkini bulamıyorum sen yapıyo musun? gibi.*
yaklaşık 4 saatini bilgisayar başında faresine tıklayarak heba etmiş öğrencidir.. 4 yılı bu b*ktan okulda heba eden bir öğrenci için 4 saatini heba etmiş çok mudur???
bunlar öyle gariban öğrencilerdir ki odtü otomasyonundan seçebilirsiniz dalgasını tereddütsüz yutmuşlardır * tabi bazı şanslı öğrenciler de sabah 10:10 civarında derslerini kendi sınıfından seçip düzenlemek için akşamı beklemiştir. bunlara da kendi aramızda otomasyonzadeler demekteyiz efendim. * *
hangi dersleri alacağını bilemeyen zedelerdir efendim. kesinlikle seçmeli ders konusunda tavsiyelere açığımdır.
hayatın acımasız olduğu yüzlerine vurulmuş olan bireylerdir. sayfası çabuk açılanların kek hoca diye tabir edilen nadide hocaları seçerek paçayı kurtardıklarını bir kez daha görüp şanslarına isyan edecek olanlardır. allah ım neden bende bu gruba dahilim!!!
edit:şimdi ben kafayı yemiyim de kim yesin?! sayfam açıldı,herşey tamam,derslerimi vermemişler!!!derslerim yok!!! bulun lan bu işin sorumlusunu,kim girmedi derslerimi otomasyona?ben sabahtan beri stres içinde monitörün başında oturuyorum,ödülü bu mu olmalıydı! bari bedel olarak ano mu yükseltin lan!ufacık bir ödül,hadi be hacı!
an itibariyle sorunsuz çalışan lanet sistemle artık işi olmayanlardır, çünkü gün içinde büyük sıkıntılarla ders kayıtları yapılmıştır.
türkiye'nin dördüncü biyük kenti olan bursa'nın tek ve güzide üniversitesi olan uludağ üniversitesinin bir kısım personellerinin beceriksizliğinden ötürü, tüm uludağ öğrencilerinin anasını ağlatmalarından kaynaklanmaktadır.

otomasyonla ilgili sorununuz olduğundan dolayı aradığınızda, ulaşmak için 50 kez aramanız ve sabırla, hiç bir bilgisi olmadığı halde not işlerinin masasında oturan o şahsiyetlere derdinizi anlatmanız gerekmektedir bu durumdan kurtulabilmeniz için. *
(bkz: buradan yetkililere sesleniyorum)
(bkz: allah belanızı versin)