bugün

(bkz: indirmeden izle) *
salakça bir düşüncedir. ben mi söylüyorum kardeşim milyon dolarlar harcayın bir filme. 6 dakika oyunculuk için aktörlere 40 milyon dolar bayılın. sinema salonlarında zaten parayı götürüyorsunuz daha nedir bu isteğiniz. hem film 3 5 sene sonra zaten televizyonlara düşüyor orada bedava izliyoruz eeee daha ne ben birkaç sene erken izlemişim ne var bunda.
benim. utanmıyorum da.

hatta şöyle şeyler de yapıyorum, dnr'a gidip hangi film'in dvdsi, blue rayi çıkmış diye bakıyorum ve not alıyorum, akşam gidince sınırsız internet paketimle onu bir güzel indiriyorum. süper bir duygu.

bir ülkede kültür sanat bu kadar pahalı ise kusura bakmayın ama ben ona para vermem. sokakta bulmuyorum parayı, babam gemicik de alamıyor, e daha ne?
ucuz yapsınlar sinemaya gidelim diyen insandır. * öğrencidir lan kesin.
Utanıp da korsan film indiren insandan daha pişkindir. Bu durumdan ( neredeyse hıc) rahatsızlık duymayan turdur. Emek hırsızının sözlük anlamıdır. *
bizi bu duruma sokanlar utansın .
aslında doğru bi şey yapmaz ama bunu kafaya takana kadar daha ne ahlaki sorular vardır sırada.
utanmadan orijinal film mi indirecekti ? indiriyorsa korsan indirir tabii koçum benim.
zekidir.
efendim parası yoktur, o an bir x filmini istemiştir, çok methedilmiştir münferit şekilde indirir.
ama arkadaş durmadan film mi indirilir be?
hayır sürekli film indiriyorsun, benim internet hızıma tecavüz ediyorsun.
be amın oğlu 2 ayda 3000 film indirdin 100 tanesini bari izle de benim çektiğim cereme anlam kazansın.
sinirden kendimi sikicem sözlük!
(bkz: sen bize sponsor olsana)