bugün

sözlük yazarlarının asla unutamadıkları play station anılarıdır.

pes 2009da 56 metreden serbest vuruş golü yemiştim ben örneğin.
fifa 2007'yi ilk oynadığımda topu aldığım anda karşı kaleye şutlardım. bir kere evrayla sol bekten gol atmıştım hiç unutmam.
benim unutulmaz anim tam olarak soyleydi , ertesi gun lojik devreler finalim vardi bizse dort arkadas dassaklarimizi yaymis bir sekilde nba oynuyor ertesi gun ki sinavi dusunmeden hunharca cipsleri bitiriyor o vicik vicik yagli ellerimizle tuslara basip sayi attikca birbimizle dassak geciyorduk dakikalar saatleri kovaladi ve biz gece calisiriz dedigimiz sinavda sabah 4e kadar playstation oynamistik sonra neyse sinav zaten sabah 9da uc saat erkenden kalkar calisiriz mantigiyla saati altiya kurduk yattik kalktiimizda ise saat 10.30 du iste hayat boyle birseydi galba maya takvimine gore uyanmistik, uzulduk ama artik yapacak birsey yoktu vunku bir sinraki gunki sinavda ertesi gun oglen 1 detdi ozaman siktiret deyip ogun de bol bol nba oynayip o sinavdanda kalmistik.zaten o sene 7 dersten bes tane butum vardi be...hey gidi gunler..
god of war oynarken sex sahnesinde odaya babam girdi ve dedi ki gavur işte yine karıyla kızla ilgi çekiyor. Sonra baktım o da oynuyor.*