bugün

kaygısızlığı, kaliteyi, doğallığı özlemektir.
okuduktan sonra hemen umay umay dinlemeye sebep olan başlıktır. cidden özlemişim de haberim yokmuş.
düşmedim daha adlı şarkısı iyidir.
kazım koyuncuyla 'kalbim acıdı' demektir
acı çekerken onu okumak, onu dinlemek acıyı daha kaliteli, daha dolu, daha şaraplaştırırken, nazan öncel'i de yanına arkadaş edip gözleri tavana dikmek yerine gecenin bir vaktine diklenebilmeyi özlemek demektir. geçmişte kaldı belki lakin halen orospu kırmızısını duyunca ya da ufak bir cümlesine denk gelince çok daha depreşiyor bu özlem. umarım can yücel, nazım hikmet, cemal süreya, turgut uyar gibi değerli isimlerin ağza sakız olması gibi bir üzücü akıbeti olmaz, umarım ki herkes onun yaşadıklarını anlayamamaya devam eder.
kiraz gibi dudakları , afedersin diyarbakır karpuzu gibi götü vardı çok özlüyorum.
sesini. evet sesi özlenesidir.
kuşu kalkmaz şarkısını söyleyen hatun değil miydi diye sordum kendime..flu bir anımsa benimki..mavi saçlarını hatırlar gibi oldum..
görünüşünü özleyenler beni bulsun. sesini özleyenlerse benimle aynı hisleri paylaşmakta.
seneler önce siyaset meydanı'nda "ben marjinalim beaa!" diye yırtınmasını hatırlamama rağmen bi şarkı yapsa da dinlesek diye zaman zaman aklımdan geçiriyorum. demek ki özlemek bir şey.
Dusmedim daha sarkisi bir zamanlar tekrar ayaga kalkmami saglamisti.