bugün

yeniden sahalara dönmüş pkklı kudurtma ustası yazar. tam bir alfa.
kendi nick başlığımı müjde için upladım anında pkklılsr üşüştü.
nickaltında bile pkklı kudurtan yazar.
görsel
geri dönmüş pkk'lı kudurtma ustası yazar.
Cihangir solcularını resmen büken, milliyetçi bir yazar.. Bazı görüşlerine hiç katılmasam da iyi bir yazar olduğu kanaatindeyim. Tez zamanda geri dönmesi dileği ile.
Uluyodur şimdi neydi adını unuttum mhpli eski kovulan millet vekili gibi.
Kral nerdesin be.
Ortalık çapsız ve kaynaksız konuşanlarla doldu.
görsel
Hahaha hahahaha ulu bakalım.
başlık içinde okuyan her normal zekada bir insanın hak vereceği ve sonuna kadar arkasında durduğum yazılarıma karşılık veremeyip, ücra köşede "burada saçmalayan biri var zühüüü" diye entariler fırtlatan demokratik komünist faşist laik tipleri kudum kudum kudurtan yazar.
ispat edin diyor bir de utanmadan ya. ulan alakamız yok gelip nickimin altında malum yazar göt olduktan sonra hırsını alamayıp kusuyorsun nefretini. ses çıkarmıyoruz sana çünkü daha çoluk çocuksun psikolojik olarak narinsin kırılgansın. yazık olur diye susuyoruz.

t: istanbul ili içinde muhtemelen nutuk'u belgeli hali ile okuyup bitiren 4 5 insandan biri olan, vatan hainlerine hain olduklarını her fırsatta dile getirdiği için çomar damgası vurulmaya çalışılan ama göt etme ustası olan yazar.
yan çarından millete sövmeyi dahi beceremeyip ifşa olan bir yazarın çomarlık ile suçladığı, muhtemelen sözlükteki açık ara en objektif yazar. bilgeyiz olm sonuçta.
objektif bakış açısı olan bir yazar.
nutuk'u 20. sayfasında sıkıcı bulup bırakacak olan "atatürkçülerden" olmayan, nutuk'u kalın ve belgeli hali ile okumuş olan yazar.
açıklama yapmayacağım. yukarıda bu ergenin benim söylediğim şeyleri kanıtlamak için attığı ssleri okuyan zaten malum yazarımızın nasıl bir zeka seviyesi olduğunu rahatlıkla anlar.

hiç birşeyi değiştirmedim. hafterin ünvanının halife olduğunu düşündüm çünkü kendisi türkiyeye cihat ilan etti. garip bir şey girip bakmamam, aynı entarinin sonuna da malum yazarı adam yerine koyup kendisinin uyardığını söyledim.

eziklik ve yıkıklık genlerine işlemiş malum yazarın. ben söyleyecek hiç bir söz bulamıyorum.

bu malum yazara verdiğim son cevaptır.
"sınır tanımayan gazetecilere göre türkiye'de basın özgürlüğü artmış" yazmıştı. yalanını bulup ortaya çıkarınca oturmuş entrisini se se düzeltmiş. nasıl olsa sözlükte son entry değişiklik tarihi saklanmıyor. dolayısıyla benim hitabım "ey sözlük" değil, doğrudan burda yazdığını se se değiştirene. nasıl se se değiştirdiğini sözlük değil en değiştiren bilir, ha şu aşağıdaki de değiştirdiği. "düşmüş ama sor bir niye düşmüş, fetö ile efsane mücadeleden düşmüş", onlar falan sonradan değiştirme. neyse böyle adetleri olan insanlar için screenshot alma özelliği var, bundan sonra öyle yaparız artık.

görsel
https://www.uludagsozluk....k/akp-yi-eleştiren-kitle/

libya'daki durum hakkında pampum atıyor tutuyor, kendince millete ayar veriyor. öyle morarttım böyle şişirdim sallıyor. ama daha halife hafter'in isminin halife olduğunu bilmiyor. hafter'in kendisini halife ilan ettiğini, o sebepten dolayı halife denildiğini zannediyor.
nickaltında ağlayan yazarlar arasında cümle kurma yeteneğine sahip bir yazar dahi olmayan yazar.
Ben akp yi eleştiren hatta bunu aynı kanalda güzellemeside yapılan zamanları hatırlıyorum ve bu zamana bakıyorum... Akıl ile düşünemiyorsaniz vicdanınızala düşünün çünkü aynı yola çıkacak.
ben türkiyede akp basın özgürlüğünü arttırdı diye bir laf etmedim.

türkiyede basın özgürlüğü ne akpden önce ne akpden sonra kayda değer şekilde değişmedi, son zamanlarda fetönün basın organları kapatıldığı için ve bu organlar çok fazla olduğu için düşüş burada yansıyor, dedim.

t: okuma anlama kapasitesi çok düşük olan tipler tarafından eleştirilen yazar.

uluyan bilge olarak, malum yazarımızın nickaltına girip salya sümük ağlayarak yetmeyen kapasitem ile bok at izi kalsın yapmıyorum. çoluk çocuğun hevesini kırmanın bir anlamı yok ki. o da yazsın madem.

şuraya capsimizi bırakalım. lütfen malum yazarın yazdıklarını ve benim yazdıklarıma bir göz atın ve nasıl bir zeka ile muhatap olduğumu anlayın ey sözlük.

görsel
burda kendisi türkiye'de akp iktidarında basın özgürlüğünün arttığını söyleyerek yalan söylemişti. bir basın indeksini de referans vermişti. indeksi bularak yalanını ortaya çıkarttım.
görsel

nedense bu kendisini bir çeşit travmaya soktu. normalde böyle şeyleri büyütmem de yok "beni rakamlarla bu bayıltmış" falan, bu da arsızlıkta yeni bir aşama.
görsel

bu burda nickaltında kalsın da ortaokulda tablo okuma dersini işlediklerinde ne anlattığımı anlar.
turkiyede basin ozgurlugu vardir diye bir kelime etmemis tam tersine turkiyede basin ozgurlugu yoktur ve bu 30 yildir boyledir diyen birine "turkiyede basin ozgurlugu vardir diyen biri" diyen bir dusuk zekali arkadas tarafindan elestirilen yazar.

bir de akp feto ittifakindan bahsermeyen demis. neyinden bahsedeyim amk gorunen bir seyden neden bahsedeyim de akilsiz kamiller bunu "ihvanci sevdasi zuhuugugufuuu" diye yorumlarken ben " rakibinin gucunu kullanma, iki dusmanini (fetocu ve ataturkculeri) birbirine dusurme" olarak yorumladim diye bana aktroll diyor amina koyayim sik kadar akliyla.
erdoğan başlıklarında ne hikmetse akp-fetönün derin ittifakından ve erdoğan yolsuzluklarından bahsetmemektedir. ona göre chp seçmeni aptaldır şizofrenidir olmayan şeyleri uydurur. ona sorsanız türkiyede basın özgürlüğü vardır gazeteciler hiç içeri atılmaz mesela(!) . böyle bir yazardır akpyi bir grup olarak algılamamızı ister akpnin tc tarihinde görülmemiş rezilliklere imza atmasına rağmen
edibüdü;

Başlığını pisleyenlerden bir oksijen hırsızı yazdıklarını silmiş lan ben bunu yollar yollamaz. Çok hızlısın tebrikler.

Kendisinin yazdığı şeyi yazabilecek biri değilim. Bu apayrı bir konu.

Ama şöyle de bir gerçek var ki bazı ouroboros çocukları kendisinin tek hatasını bekliyormuş görüldüğü üzere.

Zira anında gelip başlığının altını pislemişler.

Ouroboros çocuğu iran Devşirmeleri kendisinin yazdığı doğrulara laf yetiştiremeyince anca gelir hatasını bekler ve burada öter diye düşünüyordum zaten.

Çünkü benim de başıma pek çok kez benzeri geldi.

Daha öd korkusundan siyasi görüşünü, mezhebini saklayan, şu hayatta tek başarısı saçını uzatmak olan oksijen hırsızları kendisi hakkında laf etmeden önce akraba evliliğini ritüel edinmiş mi ataları edinmemiş mi onun cevabını versinler.

Entelektüel ve kültürel birikimi olmayan, büyük şehirlere en fazla 20-30 yıl önce göç etmiş cahil ebeveynlerin evlatları, en fazla 10-15 yıl önce teknolojiyle tanıştıkları, bilgisayar gördükleri için, bir de bunların üstüne saç uzatınca sosyal medyada kendilerini bir şey sanıyor cidden artık.

Harbi yeter...
500 yıl önce ölmüş şah ismail komplolarıyla kafayı bozmuş, alevilere abuk subuk hakaretlerinden dolayı her ay hesabı silinip yeni hesap açan değişikler tarafından çok beğenilen ve mantıklı bulunulan user.
Sözlükteki en aklı başında, rasyonel düşünebilen, objektif ve eşsiz yazarlardan biri kendisi.

Şimdi bu yorumu neden yaptım?

Çünkü ekşisözlük'te sözde Atatürkçü, özde dhkp-c mezhep faşizmiyle yanan ve yeri geldiğinde sırf mezhep faşizmlerinden terör örgütlerine bile terör örgütü değil diyebilen manipülatör kitleye karşı büyük bir savaş verirken gördüm kendisini.

Kendisi gibi daha on kişi olsa böyle teröristlerin algı operasyonu ve manipülasyon amaçlı kullandığı yerlerde eminim sesleri bu kadar gür çıkmazdı.

Gerçekten yazdıkları dikkatle ve mantık çerçevesinde okunması gereken bir yazar.

Zaten dikkatle ve mantık çerçevesinde okuduğunuzda kendisine hak vermeyeceğiniz hiçbir şey yok.

Ayrıca ekşisözlük'teki bu oksijen hırsızı dhkp-c, pkk ve fetö artığı tiplere karşı verdiği savaş ve gerçekleri anlatma çabası da takdir edilesi.

Seviliyor kısacası.