bugün

Ahmet Kaya ile ilgili başlığa uğradıktan sonra, hangi gezegenden yazdıklarını kestiremediğim arkadaşlardan ilham alarak edindiğim tespit. En kötüsü de, "en kötü faşizmin, faşist olduğunun farkında olmadan yapılan faşizm" olduğu gerçeğidir. Ahmet Kaya'nın hayatı hakkında az veya çok bilgi sahibi olan arkadaşları bu yazdıklarımın dışında tutuyorum, sözüm ayakları türkiye topraklarına basarken, kafasından yukarısı bilinmeyen gezegenlerde dolaşan arkadaşlaradır.
faşist değildir onlar. cahildir cahil. faşistlik öyle herkese verilemeyecek üst bir sıfattır, sözlükteki o zihniyetin temsilcisi olan yazarlar kör cahilden başka bir şey değildirler. üstlerine cahil diye bir karton yazılıp dün evrene teşhir edilmelidirler.
doğru olan tespittir. sadece ahmet kaya başlığında değil , birçok başlık altındaki entryleri okurken rahatça anlayabilirsiniz. gözünüz görmese de onlar her yerdedir.
(bkz: mikrop)
bir tespittir.

yazdığınız entry türlerine gelen eksilere bakmanız yeterli. genelde hep kürtlerle uğraşırlar. empati yeteneği bunlarda nanaydır. hiç bağım olmamasına rağmen benim bile zoruma gitmektedir.

yazın buralar şakirt kaynıyordu. azalarak tükendiler. darısı başlarına efendim.
faşist foşist faşo ırkçı.

olum pkklıları sevmemek içinde apo sevgisi olan çakma sosyalistleri sevmemek faşistlik ise gurur duyarım.
insanı üzer derin düşüncelere sevk eder.

ben diyorum sözlükte türk kızıyla neden bu kadar çok uğraşılıyor. meğersem sözlüğü italyanlar ele geçirmiş. yazık la...

--spoiler--
yetişkin bir faşist 200 derecede kaynar.
--spoiler--
mAalesef acı gerçek... ırkçılık nefret hastalığıdır. ister kabul et ister etme.
halbuki demoktratik hümanist minik hevallerle kaynamalıydı demi. oo yerim. mağdurlar helsinki.
çok doğru bir tespittir.
mesela "türk kızlarının xx olması", "türk kızlarının yy olması", "türk kızlarının zz olması", "türk erkeklerinin xx olması", "türk erkeklerinin yy olması" türevindeki başlıklar çok faşistçedir.
PKK'yı apoyu sevmemek faşistlikse gurur duyulur.
Kürt kürtçülük yapınca bir şey yok türk türkçülük yapınca faşist oluyor, siktirin gidin lan.
milliyetcilik milliyeti olmayanlar icin faşizm'dir.once gidip agziniza doladiginiz fasist kelimesinin anlamini ogrenin.
Ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar. Tükürük gibilerdir tükürürsün gider. Sıkıntı yok.
sözlükteki vatanseverbozkurtlardan rahatsız olan teröristin anırışıdır.
foşşik sözlik.
Sözlök onlörö böhhhmiyir.