bugün

canımı sıkmaya başlayan durumdur. tabi ki herkes aptal değildir ama çok sayıda aptalın varlığına şahit oldum efendim. size çok güzel bi örnekle durumu izah edeyim;

açtığım başlık: atatürk ün oruç tutarken fotoğrafının olmaması

entrim: onun gayrimüslim olduğunun kanıtıdır. genç şeriatçıların elindeki yegane kozdur.

şimdi efendim ironi kavramının da ne demek olduğunu açıklamama gerek yok sanarım. anlamayan çok olacağından bir çocuğa anlatır gibi açıklama ihtiyacı hissediyorum; hani şeriatçılar yahut akpliler yahut cemaatçiler, her ne derseniz artık; atatürk'ü karalamak için bahane arar dururlar ya hani, heh işte ben de onlara kendimce ayar verebilmek için böyle bir başlık açtım. oruç tutarken fotoğrafın olmasının saçmalığının da umarım hepiniz farkıdasınızdır. ve bu durumu ciddiye alan 70'den fazla yazar bana savaş açtı, laf sokmaya çalıştı, eksiledi, nick altımı karaladı efendim. kreşte ben bunu söylesem bu kadar malca tepkiler göremezdim. allah akıl fikir versin azizim.
açtığı başlığın aldığı nick ile alakalı olarak kötülendiğini düşündüğüm yazar tespiti.