bugün

nasıl yüzü kızarmaz merak ettiğim insan. eğer ulusalcı olsaydım insan içinde "ulusalcıyım" demeye utanırdım be! hem ergenekoncu olacaksın, hem ulusalcı! nasıl olacak bu? birisi amerika'nın kurduğu gladio'nun uzantısı, diğeri vatanperverlik. bu ikisini bir araya getirebiliyorlar ve hiç utanmıyorlar, hayret yahu!
acayip insandır hakkaten.
ılımlı islam söylevlerini yutan kukla olmadığından göğsünü gere gere söyleyebilen insandır.

ayna herkese gerçeği gösterir. konuşmadan önce insanlar aynaya bakabilselerdi sanırım konuşamazlardı.
ne abd ne ab tam bağımsız türkiye diye bilen cesur insanlardır. kemalistlerdir, yüreklilerdir, atlantik ötesi tertiblere karşı gögüsünü gere gere mücadelesini veren insandır. korkusuzlardır araçları bombalanırken, işkencelerde ölürken , sabaha karşı darağaçlarına çekilirken agızlarından bagızsızlık, halk sloganları eksik olmaz. bu ülkede en çok kayıp veren toplulukturlar ama bire karşı bin kişi olur dirilirler. çoğalırlar türkü türkü....
(bkz: eşref bitlis)
(bkz: ugur mumcu)
(bkz: necip hablemitoğlu)
(bkz: bahriye üçok)
(bkz: ahmet taner kışlalı)
(bkz: Muammer aksoy)
vb bu aydınlarımız gibi milonlarca bagımsızlık sevdalalısı.
yukarıda ismini verdigim degerli hocam ahmet taner kışlalı atatükçü düşünce dernegi'nin kurucudur. ve bu dernegin genel başkanlığı görevini yürütürken hain bir pusuda şehit olmuştur. bugunkü tertibde ise kurdugu dernek suçlu olarak gösterilmekte ve kendisini neredeyse kendisinin öldürttügü ima edilmektedir. bu ne yaman çelişkidir. hayatları boyunca gladyo ile mücadele eden, öldürülen, DARBELER SONUCU YILLARCA HAPiSLERDE YATAN, iŞKENCE GÖREN insanlar bugun gladyo olmakla suçlanıyorlar. onlar benim gözümde bir gladyo MAĞDURLARIDIR.
daha fazla yazarsak tgb nin genel başkanı adnan türkan gibi sözde "suçu ve suçuluyu övmeden" mahkemelik olabiliriz o nedenle yazıya bir ayar verdim.
bir suru billim adami adam gibi adam cikarmis insanlarla ayni dusuncede oldugunu soyleyuen kisidir. hoca efendilerin elini opmez amerikanin kucagina oturmaz bazilari gibi.