bugün

büyük büyük dedikleri üniversite. ulan bir bok yok bende bir şey sanmıştım. ne yolu belli ne izi binalar desen ayrı düzen yetkili yok kapıda adam bile durmuyor. ilginç yer. evet.
2013-2014 eğitim öğretim döneminde sevdiğim bölüm elektrik elektronik mühendisliğiyle ile öğrencisi olma ihtimalim olan üniversite.
gezi eylemlerini destekleyen öğretim elemanlarına soruşturma açan ve yönetimi faşist bir anlayışa sahip üniversitedir.
tezek kokmayan, ulaşımı da zor olmayan üniversitedir.

metrosuyla merkeze 15 dakikadır ve köy tarafıyla kampüsün hiçbir alakası yoktur.

başka bilgiler için, bana ulaşın yeni uludağlılar.
babamın öğretim üyesi olarak aktif görevde olduğu üniversite.
ösym bubanın emrine göre bu yıl iktisadi idari bilimler fakültesine yerleştiğim üniversitedir. ulan sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. * * **
uludağ sözlük yazarlarının +10 puanla girdiği üniversitedir.

iyi bir avantaj.
tam bir uludağ sözlük yazarı olarak makine mühendiliği bölümünü kazandığım üniversite.
11 sene önce bitirdiğim üniversitedir. gününüz çok gençler.
tırı vırı, sözde üniversite olması büyük ihtimaldir.
güzel bir şehrin en güzel yerine kurulmuş üniversite.

ulaşım problemi hiç yoktur, tezek koktuğu külliyen yalandır tam tersine her akşam ciğerlerime taze soluk çekmek için gidip yürüdüğüm, koştuğum mekandır.
hukuk fakültesi kontenjanı 205 olmuş. lan 123 kişi zor sığıyordu, 205 kişi üst üste mi oturacak?
ne tezek kokan ne ulasimi zor olan ne de koy ortaminda buluna universite.
uludagliyiz uludagli hulooooog!
hosgelmis kazananlar simdiden.
ders çalışmak ve okumak isteyenlerin kampüsün yanındaki görükle de değilde nilüfer de ertuğrul da oturması gereken üniversite.
kariyer net'in veri analizlerine göre uludag uni iktisadi ve idari bilimler mezunlarının yuzde 40'ı bankacıymış veya finans sektöründe çalışıyormuş.Ben mi? 2008 Uluslararası ilişkiler mezunu bir bankacıyım.(şimdilik)
metro'nun gittiği bir üniversite. bu da ulaşımın o kadar da zor olamayacağını rahatlıkla anlatabilir. ulaşıma da pek ihtiyacınız yok zaten. o köy denen yerde bir öğrenci evi tutarsanız hiç bursa adlı şehire uğramadan hayatınızı rahatlıkla sürdürebilirsiniz. o köy denen yerde her bi bok var çünkü. tezek kokusu arada yağmur yağınca oluyor biraz. ama abartılı bir şey değil. benim hoşuma gidiyor açıkçası, babaannemin köyünü hatırlıyorum.
geçmişe dönme, sınava yeniden girebilme şansım olsaydı mutlaka tercihlerim arasında olurdu.
güz yarıyılı 16 eylül 2013 tarihinde başlayacak üniversite.
kyk yurduna başvurduğum planlarım arasında 3 ay içinde eve çıkmayı düşündüğüm üniversite.. ayrıca ev fiyatları çok uygun ve yeni
bursa'da kötü bir üniversitedir.
yıllardır uludağ sözlük'le bi alakası olup olmadığını düşündüğüm üniversitedir.
hakkında herkesin iyi yada kötü bir fikri olan, bu yıl son yılımı geçireceğim üniversitem. ben " uludağ üni süper yeaa" modunda gezmiyorum tabi ki, yeri gelir yererim yeri gelir överim. önemli faktör hocalar aslında ama üniversiteye gelen arkadaşlar ona pek önem vermiyorlar nedense. tezek kokusuna ben hiç şahit olmadım ama yağmur sonrası kaldırımlar solucan dolar. bu arada ingilizce öğretmenliğine gelecek olan arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun , birinci sınıf süperdir kafanızı dinleyin.( ben bunu 6. sömestrede çok iyi anladım) haydi gençler hepinize hayırlı olsun.
bursa'nın epey dışında olması haricinde canımı sıkan bir tarafı yoktu. o kampüsü o kadar uzağa kim yaptıysa diyerek gidip gelmiştim yıllarca, neyse mezun olduk kurtulduk.
bünyesinde bu yıl elektrik elektronik mühendisi bölümü barındıracak üniversite.
Tercihlerine bu okulu yazan sözlük yazarlarımıza ek puan verildiği gelen iddialar arasındadır. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar