bugün

sabahtan beridir sözlükte saçmalık ötesi seksüel fantezilerini sözlüğe akıtıp duran itlerdir.

(bkz: herkes sakin olsun)
(bkz: mekteb i tibbiye i sahane)
(bkz: amgurulugations)

işte bu 3 it birbirlerinin başlığına sabahtan bu yana aynı bokları yazıp duruyor. moderatörler bir el atsın artık.

(bkz: itsin oğlum sen adam değilsin)
Entry giresi gelmiyor insanın.
isim vermiyorum üzerine alınmak isteyen alınabilir, sözlüğün içine sıçabilmeleri için insan ya da hayvan olmaları gerekir bu onlar için uygun bir tanım olmaz. o yüzden sözlüğe kendilerini bulaştıran, sıvayan yazarlar demek daha doğru.
ne olursa olsun, bu eleştirilerden ben de nasibime düşeni almayı borç biliyorum. değerli arkadaşlarıma zulmetmenin hakkım olmadığının farkındayım.

arkadaşlarımı aşktan, duygusal ilişkilerden ve seksten korumak için cansiparane şekilde giriştiğim bu mücadele, belki de bir tekrara düşmeme, bu tahtta da kıymetli yazar arkadaşlarıma rahatsızlık vermeme sebebiyet vermiş olabilir.

nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'ün içine bu şekilde sıçmağa asla hakkım yok.

özür diliyor ve bir müddet, aşka, duygusal ilişkilere ve sekse dair açtığım savaşta ateşkes ilan ediyorum. hürmet ve muhabbetlerimle efendim.