bugün

gerçekten düşünmem gereken çok şey var hayatla ilgili yeri gelince saçmalayarak yeri gelince milleti uyuz ederek yeri gelince gayet ciddi entry girerek zihinsel olarak kafamı boşaltıyorum (bkz: düşünsel tuvalet)
ekşi sözlükteki çaylak onaylanma sıramı beklerken buralarda antreman yapmak ve zaman geçirmek için. bir de şöyle bir şey var diyorlar ama.
(bkz: bilgi)
ilmi ufku genişletip, ahlaki temelleri ince bir seviyede ayarlamak içindir.
Minibüste otobüste sıra beklerken kayıp zamanı faydali bir şekilde değerlendirme çabası benim kisi.
2 yılda bir metin girmek için.
kurban bulmak için.

(bkz: uludağ sözlük kurbanbuddy ilanları)
(bkz: sözlüğe sevgili yapmak için gelen yazar)
(bkz: sözlüğe siyaset yapmak için gelen yazar)
(bkz: sözlüğe fuhuş yapmak için gelen yazar)
hic bir sebebi yok aslinda, aliskanlik.
Toplum nabzını tutmak, güncel olayları takip etmek, belli başlı konulara dikkat çekmek, farklı fikirleri okumak ve anlayış potansiyelimi yükseltmek. Dijital kimlik yaratmak, doğru bilinen yanlış sözlük kullanımını düzeltmeye çalışmak, ciddi içerik sayısını arttırmak, bloglara giden yolda mikro blog bilgimi arttırmak. Sözlüklerden yararlanan halka olabildiğince doğru içerik yazmak, yeni medya alanında bilinclenmek ve kullanımını arttırmak.
mesai hızlandırma servisi olarak kullanıyorum ben. yoksa gün geçmez şu ofiste. *
Burasi benim anlık kisisel sinir krizlerimi yaşadığım Bir yer , psikologa param yetmedi.
Artık hatırat olarak kullanacağım.
güncel Önemli Başlıklar